TRENUJ Z JACKIEM I ADASIEM W WYGODNYM ABONAMENCIE
KIEDY I GDZIE TYLKO CHCESZ!

To prosty i tani sposób na super formę! Sprawdź!

Wybierz najlepszy pakiet treningowy dla siebie!

ZOSTAŃ PATRONEM

??? Dowolna kwota
 • Codzienne bezpłatne treningi online dla dzieci.
 • Codzienne bezpłatne treningi online dla dorosłych.
 • Szybszy rozwój platformy Sport Play.
 • Lepsza jakość filmów.
 • Dostęp do społeczności Sport Play.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pakiet BETA

PLN24
PLN 10
/MC
 • Nielimitowany dostęp do niedostępnych publicznie workoutów w wysokiej jakości.
 • Nielimitowany dostęp do niedostępnych publicznie zajęć dla dzieci w wysokiej jakości.
 • Dostęp do społeczności Sport Play
 • Dziennik aktualizacji platformy

7 kategorii, 27 filmów, nielimitowany dostęp!

1

01 Fabularne treningi dla dzieci

Każdy trening posiada swoją unikatową historię. Podczas treningu pokonujemy smoki, wędrujemy przez pustkowia, udajemy zwierzątka jednocześnie wykonując sekwecję ćwiczeń świetnie poprawiających siłę, wytrzymałość, kondycję i sylwetkę. Idealny kategoria dla całej rodziny.

02 Treningi dla dorosłych

Kompleksowe podejście zawierające rozgrzewkę, trening właściwy, oraz elementy przyspieszające regenerację potreningową. Kategoria idealna dla osób zabieganych, ceniących sobie prywatność i dobrą formę niezależnie od dostępu do siłowni.

3
2

03 Regeneracja i styl życia

Rozciąganie, joga, rolowanie, psychoregulacja, hipnoza to jedne z wielu metod prowadzących do przyspieszenia regeneracji i zachowania ciała od kontuzji. Kategoria idealna dla osób żyjących w skrajnie wysokim stresie wynikającym z pracy, sytuacji w rodzinie lub wyczynowej aktywności fizycznej. 

04 Żywienie i suplementacja

Nic nas nie cieszy tak jak EFEKTY ciężkiej pracy. Utarło się mówić, że sposób żywienia to składowa nawet 80% sukcesu w drodze do celu. Kategoria idealna dla osób, które chcą rozwinąć u siebie żywieniowego autopilota, który zadba o formę poza świadomością.

5
Tematyczne historie

05 Jacek i Adaś czyta dzieciom

Bajki rozwijają wyobraźnię, kreatywność i naturalnie wymuszają postawę marzyciela i wizjonera. Między innymi ważnymi cechami, to dzięki bajkom tworzymy kreatywne projekty. Czytając, czujemy, że odbiorcy zbudują w przyszłości “coś” co będzie ułatwiać życie nam wszystkim jako staruszkom. Kategoria idealna dla każdego, kto ceni dobre polisy ubezpieczeniowe na przyszłość!

06 Wyzwania

Nic tak pozytywnie nas nie mobilizuje jak perspektywa zdobycia unikatowej nagrody w zamian za podjęcie wyzwania! Raz na jakiś czas dla użytkowników pojawiają się wyzwania wykorzystujące treningi zawarte na platformie. Kategoria idealna dla osób, które cenią sobie dobrą zabawę, są zadaniowcami i potrzebują rozsądnego motywu, aby podjąć działanie. 

6
10

07 Inspiracja i Automotywacja

Sprawdzone i skuteczne strategie pozwalające na pokonanie wypalenia, rutyny i stagnacji. Kategoria idealna dla osób, które chciałyby ruszyć z miejsca lecz nie wiedzą jak lub wydaje im się to niemożliwe. Słomiany zapał to przeszłość.

Dlaczego abonament to nalepszy wybór?

01

Comiesięczna płatność

Abonament opłacasz raz w miesiącu przez tak długo, jak z niego korzystasz. Nie związujesz się zobowiązaniem na z góry narzucony czas, możesz zrezygnować w każdej chwili.

02

Wygoda

W ramach abonamentu masz dostęp do wielu szkoleń w każdym miejscu z dostępem do Internetu!

03

Skupiasz się tylko na treningu

Nie musisz pamiętać o płatnościach, system PayU każdego miesiąca pobierze od Ciebie opłatę za abonament, gwarantując Ci nieprzerwany dostęp. Możesz wykorzystać kartę kredytową lub płatniczą.

04

Dostęp 24/7 w niskiej cenie

Wiele osób docenia abonament, ponieważ ma pełen dostęp do treningów na wyciągnięcie ręki. Niezależnie, jaka potrzeba pojawi się w Twojej głowie, możesz działać natychmiast, zamiast tracić czas. Poza tym oszczędzasz zamiast płacić za karnet i sprzęt. 

Wybierz najlepszy pakiet treningowy dla siebie!

ZOSTAŃ PATRONEM

??? Dowolna kwota
 • Codzienne bezpłatne treningi online dla dzieci.
 • Codzienne bezpłatne treningi online dla dorosłych.
 • Szybszy rozwój platformy Sport Play.
 • Lepsza jakość filmów.
 • Dostęp do społeczności Sport Play.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pakiet BETA

PLN24
PLN 10
/MC
 • Nielimitowany dostęp do niedostępnych publicznie workoutów w wysokiej jakości.
 • Nielimitowany dostęp do niedostępnych publicznie zajęć dla dzieci w wysokiej jakości.
 • Dostęp do społeczności Sport Play
 • Dziennik aktualizacji platformy

ZOSTAŃ PATRONEM- DOWOLNA KWOTA/MC

(…)Odczuwamy stałą i nieprzerwaną potrzebę rozwoju, stąd pomysł aby rozpocząć zrzutkę. Zebrane fundusze przeznaczymy na szybszy rozwój platformy “Sport Play”, na której pojawią się liczne treningi przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych
w wysokiej jakości. Wszystko poprowadzone w naszym stylu. Korzystaj z bezpłatnych treningów, a jeśli czujesz, że to co robimy jest na tyle wartościowe, aby przyspieszyć postęp naszych prac, to zostań patronem naszej wizji (…)

SPORT PLAY BETA- 10ZŁ/MC

Platformę w wersji beta rozwijamy na bieżąco. Aby lepiej zrozumieć, w jakim etapie jesteśmy, przyrównajmy ją do sytuacji rozbicia na bezludnej wyspie! Musimy przeżyć pierwszą noc, więc szybko zbudowaliśmy domek i zebraliśmy jakiegoś kokosa. Nie mamy jednak żadnych narzędzi i pierwszy dzień głodujemy! Czas na kolejne dni, w których krok po kroku będziemy pokonywać przeszkody i budować ogromne filmowe imperium. W naszym domku na wyspie są już miejsca noclegowe, ale nie spodziewaj się apartamentu. Symboliczna cena pozwoli na zakup środków czystości. To jak!? Płyniesz na naszą wyspę i chcesz uczestniczyć w rozbudowie imperium od podstaw?

0 +
Godzin filmów na platformie
0 +
Treningów grupowych online
0 +
Osób korzystało z treningów online
0
Scenariuszy treningów dla dzieci

Nie czekaj dłużej!

Wybierz pakiet i zacznij ćwiczyć już teraz!

Najczęściej zadawane pytania o korzystanie z abonamentów

Abonament płacisz tak długo, jak długo chcesz z niego skorzystać. Nie zobowiązujesz się na żaden okres. Po prostu w chwili, gdy postanowisz zrezygnować, możesz to zrobić. Ale miej na uwadze, że jeśli tego nie zrobisz samemu, płatność będzie pobierana automatycznie każdego 30-dnia Twojego okresu rozliczeniowego.

Tak, abonament opłacasz z miesiąca na miesiąc, więc w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Z chwilą zakończenia bieżącego okresu ważności abonamentu, Twój dostęp wygaśnie.

Posiadając aktywny abonament będziesz mieć dostęp do panelu, który umożliwi Ci zarządzanie abonamentem. Tam znajduje się przycisk rezygnacji.
 

Abonament możesz opłacać dowolną kartą płatniczą (kredytową bądź debetową). Dane Twojej karty będą bezpieczne w systemie PayU, który każdego miesiąca pobierze z karty opłatę za abonament.

Wkrótce planujemy wdrożyć także płatności innymi metodami na rok z góry. Np. zwykłym lub szybkim przelewem.

Nikt oprócz systemu PayU, który zadba o bezpieczeństwo Twoich danych. W naszym systemie będą widnieć tylko Twoje dane osobowe i fragment numeru karty. Pozostałe dane karty (pełen numer, ważność, kod CVV) przechowuje tylko system PayU, który jest sprawdzonym operatorem.

Dodatkowo PayU umożliwia płatności cykliczne tylko po dokładnym sprawdzeniu czy spełniamy ich wymogi.

Wszystkie zasady korzystania z abonamentu znajdziesz w regulaminie platformy sportplay.pl (Regulamin)