Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

Ludzie w Twojej firmie generują sprzedaż i oszczędności

podnieś efektywność pracowników o 1%*

Za pomocą Integracji naszpikowanej sportowymi zadaniami, zdrową rywalizacją, przekraczaniem swoich barier i  wiedzą zakresu zdrowia

* jeśli zaszczepimy w pracownikach odpowiednie wartości, a w tym zakresie jesteśmy ekspertami. 

decathlon

Spartan „Aroo”

run beach morning

Imprezy firmowe, akcje charytatywne, współprace międzynarodowe

wybrane realizacje

Jeśli na spotkaniu poprosisz o więcej realizacji, to z chęcią opowiemy. W tej ofercie nie chcemy zarzucać zbyt dużą ilością informacji. Naszym celem jest umówić się na spotkanie i poszukać tego co dobrego możemy zrobić dla Twojej firmy.

JEŚLI SZUKASZ

  • integracji dla swoich pracowników poza siedzibą firmy,
  • sportowych zajęć wewnątrz firmy,
  • tygodniowych wyzwań sportowych w wybrany dzień tygodnia,
  • wiedzy żywieniowej poprawiającej wydajność pracownika
  • lub masz jeszcze inny pomysł, który wpadł Ci na myśl teraz,

to jesteś w dobrym miejscu

Spotkajmy się na kawie w Twojej firmie, poznajmy się

ułóżmy plan wspólnie

Nie znamy przepisu na STANDARDOWĄ i jednocześnie szytą na miarę ofertę. Mamy szablony i znamy swoje możliwości. Aby proces przebiegał szybko, to bez spotkania i zrozumienia Twoich faktycznych potrzeb, się nie obędzie. Planowanie na tym etapie, to wróżenie z fusów. Sprawdź plan i powiedz nam kiedy możemy wypić pierwszą kawę?

Imprezy firmowe, akcje charytatywne, współprace z firmami.

liczby

Od 5 lat uzbieraliśmy nieco liczb w naszym portfolio. Nie uwzględniliśmy wszystkich partnerów z uwagi na poufność. Jeśli chcesz nas poznać

PARTNERZY

BIEGI Z NAGRODĄ

cykliczne zajęcia

POZOSTAŁE DANE

  • 5 LAT NA POMORSKIM RYNKU,
  • AKCJE CHARYTATYWNE O WARTOŚCI 40 000 ZŁ,
  • WYKSZTAŁCENIE awfIs ORAZ iNŻYNIERYJNE pg,
  • 20+ SZKOLEŃ DIETETYKI, TRENINGU, PSYCHOLOGII
  • 1000+ godzin EDUKACJI BIZNESOWEJ.

WIESZ JUŻ O NAS DUŻO, WIĘC CHĘTNIE POZNAMY CIEBIE.

Działalność sportową na rzecz drugiego człowieka rozpoczął już na studiach. Poprzez media społecznościowe, początkowo dzielił się własnym doświadczeniem sportowym nabywanym na bieżąco 

Jego twórczy dorobek to kilka tysięcy publikacji, które można znaleźć na Instagramie, Facebooku, oraz wielu audycjach radiowych i publikacjach w lokalnych i ogólnoposlkich portalach sportowych.

Społecznie przekazał ponad 40 000 zł na cele charytatywne i poprowadził setki bezpłatnych treningów, transmisji na żywo oraz indywidualnych konsultacji. Wiele razy udzielał się jako wolontariusz oraz organizował wolontariat tam gdzie był potrzebny.

Zorganizował 7 biegów z medalami, prowadził warsztaty żywieniowe dla klientów, lekarzy oraz podopiecznych. Pracował jako trener oraz „Kids Menedżer” dla Spartan Race.

Wraz z Jackiem jest trenerem największej na pomorzu drużyny dzieci trenującej do biegów przeszkodowych. Aktywnie zajmuje się jej promocją oraz rozwojem największego w Europie parku przeznaczonego do treningów pod ekstremalne biegi z przeszkodami. 

Dzisiaj jest współtwórcą platformy sportplay.pl, gdzie rozwija fabularne treningi dla dzieci, treningi dla dorosłych, których celem jest poprawa zdrowia, siły, wytrzymałości, sylwetki oraz kreatywności.

Wiedzę teoretyczną zdobywa z prestiżowych szkoleń, książek, webinarów, wieloletniej, systematycznej nauki oraz doświadczenia kolegów z branży.

Adam Zagórski

Trener OCR, Animator, Aktor Sport Play

Współtwórca platformy sportplay.pl oraz “Sportowego teatrzyku” dla dzieci i młodzieży, bawiącego także dorosłych. Motywator, trener i animator aktywności fizycznej. 

Ponad od 20 lat związany ze sportem, na różnych jego etapach. Zawodnik w SP 63 w Bydgoszcz. Wioślarz w klubie “Lotto-Bydgostia” Bydgoszcz, trener wioślarstwa, trener biegania, trener biegów przeszkodowych, animator dzieci i młodzieży, dj, konferansjer, organizator licznych imprez sportowych i muzycznych. 

Współorganizator projektów darmowych treningów biegowych “RUNCAMP” w Gdańsku.
W latach 2018/2019 trener projektu “Aktywuj się w Gdańsku” z zakresu treningów biegowych, gimnastyki dla seniora, zajęć wpływających na ogólnorozwojowe aspekty uczestników oraz zajęć integrujących dzieci i rodziców.
Wcześniej koordynator projektu “Aktywuj się w Gdański”, w trakcie pracy w dziale imprez w Gdańskim Ośrodku Sportu. 

Ratownik wodny pracujący na plażach w Gdańsku oraz na licznych imprezach sportowych wymagających zabezpieczenia uczestników podczas odcinków pokonywanych we wodzie. 

Trener w OCR Parku w Gdyni oraz dziecięcej grupy Gorillas OCR Kids Gdynia. 

Mikroprzedsiębiorca działający w branżach związanych ze sportem i muzyką.
Człowiek, który nie boi się żadnych wyzwań biznesowych oraz osobistych. 

Kierujący, się tym iż nie ma rzeczy niemożliwych oraz “jeżeli czegoś nie da się zrobić, daj to do zrobienia osobie, która się na tym nie zna, pewnie znajdzie sposób”.
Biznesowo zafascynowany sposobem działania globalnych przedsiębiorców takich jak: Lech Kaniuk, Tad Witkowicz, śp. Steve Jobs oraz Maciej Wieczorek za ich wizjonerskie podejście do życia i biznesu. 

Podziwia swoich rodziców za to jak potrafili ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami wychować czworo synów, utrzymać dom i sprawić że nigdy nie byliśmy głodni, brudni i zaniedbani.

“W roli przedsiębiorcy jestem dopiero na początku tej przygody. Wierzę, że jeżeli zastosuje podejście takie jak do wyzwań sportowych w biznesie to zajdę bardzo daleko. Dokładnie tak jak podczas próby z roku 2019, kiedy to w czasie 7 godzin i 17 minut ukończył dystans 1 000 000 m na ergometrze wioślarskim bez zatrzymania.” 

Jacek Czeczot

Trener OCR, Animator, Aktor Sport Play

Czy w przyszłym tygodniu 

możemy podjechać na kawę?

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!