Ferie Zimowe w Gdańsku Ninja Kids with ProfiLingua
Ferie Ninja Kids w Gdańsku with ProfiLingua

Ferie Zimowe w Gdańsku Ninja Kids with ProfilLingua

Ferie Zimowe w Gdańsku (półkolonie) z językiem angielskim, norweskim, francuskim i polskim to idealny pomysł dla rodziców, którzy chcą sportowo i językowo aktywizować swoje dziecko, zapewnić im niezapomnianą tygodniową lub dwutygodniową przygodę oraz wygospodarować więcej czasu wolnego dla siebie podczas ferii. Chcesz połączyć sport, zabawy i zwiększyć umiejętności posługiwania się językiem obcym u dziecka? Drugiej takiej propozycji nie znajdziesz w Gdańsku! Zapisz się na listę, aby zagwarantować sobie miejsce w grupie.

Co czeka Twoje dziecko na Ninja Feriach w Gdańsku?

Niezbędnik dla rodzica

Daily calendar

Dla kogo są te półkolonie?

Z uwagi na charakter sportowy oraz dużą ekspozycję na warunki atmosferyczne, podjęliśmy następującą decyzję

Przyjmujemy dzieci w trzech grupach wiekowych:
– 6-7 lat,
– 8-9 lat,
– 10-12 lat.
W wyjątkowych sytuacjach, gdy dziecko nie mieści się w żadnym z wymienionych przedziałów wiekowych, rozpatrujemy zgłoszenia indywidualnie.

Dzieci nie mogą mieć przeciwwskazań lekarskich do aktywności fizycznej o podwyższonej intensywności. Jeśli nie masz pewności, skonsultuj to z lekarzem rodzinnym.

Harmonogram półkolonii oraz dnia

 1. Terminy:
  • 14.02 – 18.02.2022r.
  • 21.02 – 25.02.2022r.
 2. Lokalizacja: ProfiLingua, Centrum Handlowe Manhattan, Aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk
 3. Bardzo prosimy o punktualność. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zrealizować plan dnia. Jeśli mieszkasz daleko i istnieje ryzyko korków, prosimy wyjedź wcześniej.
 4. Jeśli nie możesz odebrać dziecka osobiście, dostarcz nam pisemną zgodę na odebranie dziecka przez konkretną osobę. Na zgodzie musi być imię i nazwisko osoby, która będzie odbierać dziecko. Przy odbiorze należy okazać dowód osobisty, w celu weryfikacji tożsamości.
 5. Podczas przyjazdu i wyjazdu codziennie należy podpisać listę obecności. Rodzic/opiekun czytelnie podpisuje się imieniem i nazwiskiem.
 6. Najważniejsze godziny w harmonogramie to:
  • 8:30 przywiezienie dziecka,
  • 17:30 odbiór dziecka.

Jak się zapisać?

 1. Jeśli jesteś zdecydowany/a to kliknij cennik i wybierz interesujący Cię pakiet.
 2. Jeśli masz więcej pytań, chcesz wpłacić zaliczkę lub polecić nam kogoś, kliknij  Zapisz się na listę. Dzięki temu zostawisz nam do siebie kontakt, a my pomożemy Ci przejść przez ścieżkę rezerwacji miejsca oraz odpowiemy na wszystkie pytania.
 3. Z pakietów dla dwójki osób możesz korzystać również jak nie jesteś rodzeństwem.
 4. Mamy tylko 30 miejsc/turnus, więc w pierwszej kolejności gwarantujemy miejsca osobom z opłaconym turnusem, w drugiej kolejności są osoby z zaliczkami. Zachęcamy do uregulowania opłaty jak najwcześniej, aby nie spotkać się z zawodem wynikającym z braku miejsc.

Jak spakować dziecko?

 1. Codzienna wyprawka: drugie śniadanie, jeśli coś do przekąszenia to zalecamy orzechy lub coś suchego, termos.
 2. Ubrania:
  • Część Pierwsza: Leginsy, longsleeve, długie skarpety, buty trekingowe lub śniegowce (wysokie), spodnie w zależności od pogody (narciarskie lub turystyczne/trekkingowe), bluza termoaktywna (polar termoaktywny np.: firma kwark) lub softshel z podpinką. Jeśli temperatura będzie znacznie poniżej “0 stopni” to lekka zimowa kurtka w przypadku “- 10 i – 15” kurtka zimowa. Rękawice dwie pary, plecak, termos, buff, czapka, krem do twarzy, opcjonalnie okulary przeciwsłoneczne
  • Część Druga: Strój codzienny na przebranie, należy pamiętać również o bieliźnie na zmianę (skarpety), buty z jasną podeszwą,
 3. Akcesoria: lekkie akcesoria do zjeżdżania na śniegu (np.: ‘jabłuszko”).

Przygody w lesie | Pierwsza część dnia z Ninja Kids

Wszystkie niżej opisane przygody odbywają się na terenie Teatru Leśnego na Jaśkowej Dolinie, Podleśnej Polanie oraz okolicznych terenach leśnych.

Team Building | TURNUS 1

Każdy z nas ma inne predyspozycje. Tylko dobre połączenia między ludźmi są w stanie wytworzyć efekt synergii potrzebny w drodze na szczyt. W tym module spotkasz zadania budujące zespół. Będziemy wymagać od uczestników umiejętności planowania, opracowywania zasad i błyskawicznego wprowadzania ich w życie. Nie tylko zapamiętasz imiona całej ekipy, ale również podjęty wysiłek! Historie okupione wysiłkiem zapamiętasz na długie miesiące, a przyjacielskie relacje mamy nadzieję, że zachowasz na lata!

Survival Crafting

Survival Crafting | TURNUS 1

Śnieżyca, dzika zwierzyna, trudny teren i Ty. Niewielu jest śmiałków, którzy mierzą się z matką naturą, lecz Ty należysz do jednych z nich! To co musisz zrobić najszybciej jak to tylko możliwe, to zbudować schronienie, a do tego celu najlepiej zacznij rozglądać się za solidnymi patykami. Może w pełnym słońcu dajesz radę zbudować szałas, ale czy poradzisz sobie z tym zadaniem, gdy wokół szaleje mróz i być może śnieg? 

Lost Ninja

Lost Ninja | TURNUS 1

Zagubiony Ninja stracił swoje amulety mocy podczas nocnej ucieczki przed wrogiem. Niestety wróg był tak liczny, że w pośpiechu udało mu się zaledwie w przybliżeniu oznaczyć miejsca utraconych przedmiotów na mapie. Znajdź wszystkie przedmioty i odzyskaj pradawną moc Ninja.

Mysterious Stalks

Mysterious Stalks | TURNUS 1

Jak oceniasz swoje zdolności do tropienia przeciwnika? Potrafisz zwracać uwagi na szczegóły? Myślisz, że uda Ci się zauważysz zmiany w przyrodzie pozwalające zlokalizować uciekiniera? Zadanie będzie wymagało bystrości, ale również determinacji w wykonywaniu zadań. Każdy odnaleziony trop zawiera zagadkę, zadanie mentalne lub fizyczne. Wykonaj je rzetelnie, bądź czujny i bystry, a wkrótce znajdziesz się tam gdzie powinieneś. Czy dasz radę szybciej niż Twoja przeciwna drużyna?

Bonfire

Bonfire | TURNUS 1

Odkrycie jakim jest ogień, całkowicie odmieniło życie człowieka na Ziemi. Możemy gotować, ogrzać się, odstraszyć robale i zwierzynę, a także wspólnie spędzać czas w towarzystwie przyjaciół. Naszym zadaniem uformować bezpieczne palenisko, rozpalić ogień i zrobić proste jedzenie, które może ocalić nam życie.

Bushcraft

Bushcraft | TURNUS 2

Zostaliśmy wysłani na misję zwiadowczą do okolicznych lasów. Mamy sprawdzić czy jest ona możliwa do ewentualnego zapewnienia schronienia w sytuacji awaryjnej. W naszej skrzyni z ekwipunkiem mamy ograniczone środki. Środki te sprowadzają się do podstawowych rzeczy, których w sytuacji awaryjnej nie zabraknie na pułkach sklepowych. W lesie musimy przygotować porządne schronienie, zadbać o wystarczającą ilość opału na zimne noce i ciemne wieczory. Nauczyć się prostych węzłów i zadbania o bezpieczeństwo obozowiska. Nie zabraknie także asekuracji w sytuacji awaryjnej oraz sytuacji wręcz niekomfortowej, czyli takiej gdy jeden z naszych przyjaciół będzie wymagał opieki w “szpitalu polowym”. To będzie trudne wyzwanie ale jeżeli będziemy pracować razem to przetrwamy najcięższe dni. 

Commando Mission

Commando Mission | TURNUS 2

Po szkoleniu survivalowym, dowódca wysyła nas na misję specjalną. Naszym zadaniem będzie umocnienie pozycji obronnych na wyznaczonym terenie. Przygotowanie się do bitwy, zarówno samych siebie (kamuflaż), ale przede wszystkim wybudowanie okopów, zasłon. Poznanie taktyki okrążenia, a także wykształcenie techniki szpiegowskiej i wprowadzania przeciwnika w błąd. Na końcu zadania należy bezpiecznie wrócić do bazy głównej, zacierając za sobą ślady i na wszelki wypadek tworząc mylne tropy.

Brilliance

Brilliance | TURNUS 2

Startujecie w konkursie na medialny team półkolonii. Jest to już 3-4 dzień naszych spotkań, trochę już się znacie. W tym zadaniu będziecie musieli stworzyć team influencerów. Otrzymacie urządzenie rejstrujące obraz i dzwięk (wylosujecie). Trzeba będzie wymyślić kontent na swój film, podzielić się rolami. Następnie ktoś będzie musiał wystąpić przed kamerą i opowiedzieć waszym pomyśle. Na koniec już w szkole, usiądziemy do komputera i sprawdzimy “surówkę”. Trenerzy opowiedzą uczestnikom o swojej pracy jako influencerzy, czego się wystrzegać oraz pokażą podstawowe narzędzie do obróbki materiału. Wspólnie postaramy się stworzyć krótki film.

Leadership master road

Leadership Master Road | TURNUS 2

To jedyny niepowtarzalny dzień, w którym to uczestnicy poznają czym jest trening Ninja kids. To dzień wielu gier i zabaw, wyzwań i przełamywania swoich słabości. Trenerzy zdradzą wam tajniki swoich metod na płacz i strach (sami też mają swoje demony). W tym dniu dla odważnych będzie dodatkowa zabawa w “lidera”, czyli na wyznaczony czas będzie można wcielić się w rolę trenera i wydawać polecenia oraz poprowadzić trening według swojej wyobraźni (pod czujnym okiem ekspertów). Na koniec pójdziemy na okoliczną górę i chwilę pozjeżdżamy. 

Explore Your Territory

Explore Your Territory | TURNUS 2

Ten scenariusz to jeden z wypoczynkowych dni. Dni spotkań i budowania więzi z przyrodą. Jeżeli będzie taka możliwość to zakasamy rękawy i napełnimy kilka worków do śmieci pozostawionymi odpadami w lesie. Porozmawiamy o drzewach i szlakach. Odwiedzimy okoliczną harcówkę. To w tym dniu postaramy się wcielić w rolę organizatora biegu przeszkodowego. Nauczymy się co jest istotne w roli organizatora i jak ważna dla organizacji biegu jest rola wolontariuszy. Sami postaramy się wytyczyć (wytaśmować) przykładową trasę. Następnie sami przetestujemy jej poziom zaawansowania. Na koniec wszystko posprzątamy i wrócimy na pyszny obiad. 

Gry i zabawy w języku obcym | Druga część dnia z ProfiLingua

Naukowa Akademia Bystrzaków

Naukowa Akademia Bystrzaków (wiek dowolny)

Czy wiesz, że możesz stworzyć lampę? Możesz wytworzyć nawet baterię z cytryny. Często na buzi maluje się zdziwienie, gdy dowiadujemy się jak wiele niezwykłych rzeczy możemy zrobić sami. Wyobraź sobie dodatkowo zagadki logiczne i matematyczne, które musisz rozwiązać. W trakcie takiej stymulacji, pobudzony umysł niemalże naturalnie chłonie angielski. Wszystko dzieje się przy okazji, a po dłuższym czasie, nawet nie wiesz dlaczego lepiej potrafisz się dogadywać z obcojęzycznymi przyjaciółmi niż Twoi rówieśnicy. Poznaj arkana magii Naukowej Akademii Bystrzaków.

STEAM

STEAM (7-12 lat)

Tak samo jak nam, nazwa może kojarzyć się z platformą do zakupu gier komputerowych. Gdyby głębiej się nad tym zastanowić, to definicja STEAM, którą przedstawimy poniżej może nieco wspólnego mieć z grami, ale to już kreatywne zadanie dodatkowe dla Ciebie na dzisiejszy wieczór. 

jak Science – ciekawe jak dobry jesteś w zagadkach z dziedziny nauki? Może potrafisz wymienić trzy różne dziedziny? 

jak Technology – Twoje pokolenie żyje w pędzie rozwoju technologicznego, więc tutaj to Ty jesteś specem!
jak Engeering – spójrz na sufit. Zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego jeszcze nie spadł Ci na głowę? A Krzesło… dlaczego się nie zarwie pod Twoim ciężarem? Zdziwi Cię to, że kiedyś jakiś inżynier wziął kartkę papieru i to wszystko wyliczył? Ty też możesz zostać Inżynierem i takie rzeczy liczyć. Może nie po tej półkolonii, ale w przyszłości to bardzo dobry wybór.

a jak Art – poprzedni ludzie używają matematyki i praw fizyki do tego, aby sufit nie spadł Ci na głowę. Ludzie zajmujący się sztuką, starają się pokolorować ten sufit, aby nie był brzydki i przygnębiający. Jak to się mówi “nie samym chlebem człowiek żyje” czyli fajnie mieć wytrzymały sufit, ale z pewnością też nie szpetny i szary. Ta dziedzina go odświeży.

jak Mathematics – wszystko na co patrzysz można opisać liczbami. Ta dziedzina jest tak szeroka, że ciężko wyobrazić sobie jak bardzo jest szeroka.

Wszystkie te dziedziny użyjemy do naszego elektronicznego robota o imieniu Photon. Przygotuj się na super zabawę z wykorzystaniem robota, metody STEAM i języka angielskiego.

Ferie Zimowe Gdańsk Disney English

Disney English (4-7 lat)

Licencję na prowadzenie tego typu zajęć ma szkoła ProfiLingua. Wszystkie najbardziej znane postaci Disneya w połączeniu z interaktywną tablicą pozwalają na wspaniałą zabawę językiem angielskim. Nie tylko poprzez słuch, wzrok i dotyk, ale przede wszystkim poprzez silnie pozytywne emocje zapamiętujemy najwięcej i najdłużej. To jak? Która postać jest Twoją ulubioną?

Ferie Ninja Kids Gdańsk Gry i zabawy

Gry i Zabawy z innymi językami

Nawet my pisząc tę ofertę myślimy o tym jakim językiem posługujesz się Ty. Staramy się pisać tak, aby skraść Twoje serce. To co mówimy ma moc, ale tylko wtedy, jeśli słowa są zrozumiałe dla naszego rozmówcy oraz mają dla niego wartość. Są miejsca na tym świecie, w których naprawdę warto porozmawiać z lokalnymi mieszkańcami. Będą chcieli z Tobą rozmawiać, jeśli będziecie się rozumieć. Ta inspiracja sprawia, że wdrożymy gry i zabawy w języku francuskim oraz norweskim. Szoook! Nie możemy się doczekać.

Opinie klientów

Wszystko o płatnościach

Pamiętaj, że mamy tylko 30 miejsc na każdy z dwóch turnusów. W pierwszej kolejności gwarantujemy miejsca dla osób z opłaconymi turnusami oraz rezerwacjami za pomocą zaliczki. Nie gwarantujemy miejsca dla osób, które nie wpłaciły przynajmniej zaliczki.
Terminy płatności:
– zaliczki przyjmujemy do 15.01.2022r.
– w dniu 15.01.2022r. (+max 7dni) należy wpłacić resztę kwoty,
– zapisy na pierwszy oraz drugi turnus zamykamy zawsze na 24h przed jego rozpoczęciem.

Zaliczka

Zaliczka wynosi 30% wartości półkolonii i gwarantuje rezerwację miejsca dla Twojego dziecka. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji pozostaw kontakt do siebie poprzez formularz kontaktowy

Kluczowe informacje o zaliczce:
– zaliczki kończymy przyjmować 15.01.2022r.
– po 15.01.2022r. należy wpłacić resztę kwoty w ciągu max 7 dni

Polityka zwrotów

– zaliczka zwracana jest w całości. Rezygnację zgłosisz pod adresem e-mail kontakt@sportplay.pl
– w sytuacji, gdy nie opłacisz reszty kwoty do 15.01.2022r., wyślemy Ci przypomnienia. Jeśli nie otrzymamy płatności w ciągu 7 dni licząc od 15.01.2022r., wykreślimy Cię z listy i zwrócimy całość wpłaconej zaliczki w celu zwolnienia miejsca dla innej osoby. W takiej sytuacji nie gwarantujemy ponownego zapisania się w cenach promocyjnych.
– rezygnacja z Ferii Ninja z jakiegokolwiek powodu nie później niż na jeden dzień przed rozpoczęciem turnusu oraz po opłaceniu całości kwoty, wiąże się ze zwrotem 60% wpłaconej kwoty. Wynika to z poniesionych kosztów na: trenerów, catering, NNW, gadżety i pamiątki, marketing i koszty obsługi transakcji.
– rezygnacja w trakcie turnusu wiąże się z brakiem możliwości zwrotu wpłaconej kwoty.

Promocja

Dla szybko planujących
nawet do 200 zł taniej do 15.01.2022r!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
KONIEC PROMOCJI TERMINOWEJ. SKORZYSTAJ Z DOSTĘPNYCH RABATÓW PRZEDSTAWIONYCH W CENNIKU

Zapisując się dajemy gwarancję, że Ci przypomnimy

Metody płatności

Staramy się ułatwiać życie. Raty 0% rozłożą płatność tak jak Ci pasuje, elektroniczne płatności pozwalają na transakcję w minutę, a jeśli jeszcze zawieruszył Ci się gdzieś Bon turystyczny, to z chęcią go przyjmiemy, a internetowo zapłacisz resztę. Łatwiej się nie da. Podoba Ci się oferta? Zapisz się teraz i nie czekaj na ostatnią chwilę.

Ferie Zimowe Kupisz na Raty
Ferie Ninja Bon Turystyczny

Cennik

W trosce o cenny czas rodziców uwzględniliśmy wszystkie możliwe rabaty, zanim o nie zapytasz. Ten sposób podejścia do sprawy oszczędza zasób, który jest najcenniejszy na świecie. Podejmij decyzję szybko i bądź razem z nami. Na pewno nie pożałujesz :).

Wybieram jeden turnus

Idealny pomysł dla rodziców, którzy chcą zainspirować swoje dziecko do aktywności fizycznej oraz nauki języków obcych, a przy okazji zyskać czas wolny na pracę lub dla siebie oraz pozytywne doświadczenia swojego dziecka.

Jedno dziecko

Jeden wybrany turnus
1090
990 990 zł/dziecko
 • 5 dni półkolonii x 1 dziecko
 • Wyżywienie Obiad 750 kcal + Owoc
 • Woda + herbata
 • Ubezpieczenie NNW
 • Profesjonalna kadra trenerska
 • 3-4 lektorów
 • Nagrody i pamiątki
 • Możliwość dopisania kolejnego dziecka za 890 zł do końca promocji (do 15.02.2022r.)
Popular

Dwójka dzieci

Jeden wybrany turnus
1980
1780 890 zł/dziecko
 • Oszczędzasz 200 zł
 • 5 dni półkolonii x 2 dzieci
 • Wyżywienie Obiad 750 kcal + Owoc
 • Woda + herbata
 • Ubezpieczenie NNW
 • Profesjonalna kadra trenerska
 • 3-4 lektorów
 • Nagrody i pamiątki
 • Możliwość dopisania kolejnego dziecka za 890 zł do końca promocji (do 15.02.2022r.)

Wybieram dwa turnusy

Idealny pomysł dla rodziców, którzy chcą zainspirować swoje dziecko do aktywności fizycznej oraz nauki języków obcych, a przy okazji zyskać czas wolny na pracę lub dla siebie oraz pozytywne doświadczenia swojego dziecka.

Jedno dziecko

Dwa turnusy
1980
1780 1780 zł/dziecko
 • Oszczędzasz 200 zł
 • 10 dni półkolonii x 1 dziecko
 • Wyżywienie Obiad 750 kcal + Owoc
 • Woda + herbata
 • Ubezpieczenie NNW
 • Profesjonalna kadra trenerska
 • 3-4 lektorów
 • Nagrody i pamiątki
 • Możliwość dopisania kolejnego dziecka za 1700 zł do końca promocji (do 15.02.2022r.)

Dwójka dzieci

Dwa turnusy
3600
3400 1700 zł/dziecko
 • Oszczędzasz 560 zł
 • 10 dni półkolonii x 2 dzieci
 • Wyżywienie Obiad 750 kcal + Owoc
 • Woda + herbata
 • Ubezpieczenie NNW
 • Profesjonalna kadra trenerska
 • 3-4 lektorów
 • Nagrody i pamiątki
 • Możliwość dopisania kolejnego dziecka za 1700 zł do końca promocji (do 15.02.2022r.)
The BEST

Dodatkowy Rabat

Uzyskaj 50 zł rabatu w zamian za skuteczne polecenie

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!