Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

Jesteś rodzicem i mieszkasz w Gdańsku lub Gdyni?

Jeśli tak, to jest sens zostać tu trochę dłużej

Treningi dla dzieci w terenie

w pięciu lokalizacjach Gdyni i Gdańska

Dlaczego warto skorzystać?

  • Trenerzy trenują razem z dziećmi co zwiększa zaangażowanie!
  • trenujemy tylko na dworze przez cały rok, o każdej porze roku
  • parkour, freerun, akrobatyka, kalistenika i ekstremalne biegi z przeszkodami, to dyscypliny, z których układamy zajęcia dla dzieci,
  • nasze dzieci chorują znacznie rzadziej niż te, które nie trenują! (oszczędność czasu i pieniędzy),
  • na treningu dziecko na 100% się wybrudzi,
  • na treningu dziecko na 99% będzie zadowolone! 
  • PIERWSZY TRENING BEZPŁATNIE!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

KILKA SŁÓW O NAS

Działalność sportową na rzecz drugiego człowieka rozpoczął już na studiach. Poprzez media społecznościowe, początkowo dzielił się własnym doświadczeniem sportowym nabywanym na bieżąco 

Jego twórczy dorobek to kilka tysięcy publikacji, które można znaleźć na Instagramie, Facebooku, oraz wielu audycjach radiowych i publikacjach w lokalnych i ogólnoposlkich portalach sportowych.

Społecznie przekazał ponad 30 000 zł na cele charytatywne i poprowadził setki bezpłatnych treningów, transmisji na żywo oraz indywidualnych konsultacji. Wiele razy udzielał się jako wolontariusz oraz organizował wolontariat tam gdzie był potrzebny.

Zorganizował 3 biegi z medalami, prowadził warsztaty żywieniowe dla klientów, lekarzy oraz podopiecznych. Pracował jako trener oraz „Kids Menedżer” dla Spartan Race.

Wraz z Jackiem jest trenerem największej na pomorzu drużyny dzieci trenującej do biegów przeszkodowych. Aktywnie zajmuje się jej promocją oraz rozwojem największego w Europie parku przeznaczonego do treningów pod ekstremalne biegi z przeszkodami. 

Dzisiaj jest współtwórcą platformy sportplay.pl, gdzie rozwija fabularne treningi dla dzieci, treningi dla dorosłych, których celem jest poprawa zdrowia, siły, wytrzymałości, sylwetki oraz kreatywności.

Wiedzę teoretyczną zdobywa z prestiżowych szkoleń, książek, webinarów, wieloletniej, systematycznej nauki oraz doświadczenia kolegów z branży.

Adam Zagórski

Trener OCR, Animator, Aktor Sport Play

Współtwórca platformy sportplay.pl oraz “Sportowego teatrzyku” dla dzieci i młodzieży, bawiącego także dorosłych. Motywator, trener i animator aktywności fizycznej. 

Ponad od 20 lat związany ze sportem, na różnych jego etapach. Zawodnik w SP 63 w Bydgoszcz. Wioślarz w klubie “Lotto-Bydgostia” Bydgoszcz, trener wioślarstwa, trener biegania, trener biegów przeszkodowych, animator dzieci i młodzieży, dj, konferansjer, organizator licznych imprez sportowych i muzycznych. 

Współorganizator projektów darmowych treningów biegowych “RUNCAMP” w Gdańsku.
W latach 2018/2019 trener projektu “Aktywuj się w Gdańsku” z zakresu treningów biegowych, gimnastyki dla seniora, zajęć wpływających na ogólnorozwojowe aspekty uczestników oraz zajęć integrujących dzieci i rodziców.
Wcześniej koordynator projektu “Aktywuj się w Gdański”, w trakcie pracy w dziale imprez w Gdańskim Ośrodku Sportu. 

Ratownik wodny pracujący na plażach w Gdańsku oraz na licznych imprezach sportowych wymagających zabezpieczenia uczestników podczas odcinków pokonywanych we wodzie. 

Trener w OCR Parku w Gdyni oraz dziecięcej grupy Gorillas OCR Kids Gdynia. 

Mikroprzedsiębiorca działający w branżach związanych ze sportem i muzyką.
Człowiek, który nie boi się żadnych wyzwań biznesowych oraz osobistych. 

Kierujący, się tym iż nie ma rzeczy niemożliwych oraz “jeżeli czegoś nie da się zrobić, daj to do zrobienia osobie, która się na tym nie zna, pewnie znajdzie sposób”.
Biznesowo zafascynowany sposobem działania globalnych przedsiębiorców takich jak: Lech Kaniuk, Tad Witkowicz, śp. Steve Jobs oraz Maciej Wieczorek za ich wizjonerskie podejście do życia i biznesu. 

Podziwia swoich rodziców za to jak potrafili ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami wychować czworo synów, utrzymać dom i sprawić że nigdy nie byliśmy głodni, brudni i zaniedbani.

“W roli przedsiębiorcy jestem dopiero na początku tej przygody. Wierzę, że jeżeli zastosuje podejście takie jak do wyzwań sportowych w biznesie to zajdę bardzo daleko. Dokładnie tak jak podczas próby z roku 2019, kiedy to w czasie 7 godzin i 17 minut ukończył dystans 1 000 000 m na ergometrze wioślarskim bez zatrzymania.” 

Jacek Czeczot

Trener OCR, Animator, Aktor Sport Play

NIE ZWLEKAJ I DAJ SIĘ POZNAĆ

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!