Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

Cześć! 

Po lewej Adam Zagórski, po prawej Jacek Czeczot! 

Jesteśmy ekspertami prowadzenia zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci i dorosłych w terenie.

Prowadzimy treningi, aby pokazać Ci jak aktywnośc fizyczna może ułatwić życie!

Pierwsze poważne kroki w dziedzinie poprawy kondycji fizycznej i zdrowia drugiego człowieka postawiłem 30.03.2015 roku ( blisko 6 lat temu).

Rozpocząłem od testowania nabytej specjalistycznej wiedzy na sobie. Wynikami codziennie dzieliłem się publicznie na stronie 3City Runs.

Zanim działanie na rzecz poprawy kondycji fizycznej i zdrowia stało się moim zawodem, zdobyłem mnóstwo doświadczenia: pracowałem jako trener personalny na siłowni, byłem oficjalnym trenerem Spartana w Sopocie, stworzyłem autorski projekt zachęcający do aktywności fizycznej „Run Beach Morning Więcej niż Bieganie”, byłem trenerem OCR, prowadziłem warsztaty żywieniowe dla lekarzy, studentów i podopiecznych, działałem jako wolontariusz akcyjny prowadząc setki bezpłatnych treningów i animacji, często zbierając przy tym pieniądze na cele charytatywne (łącznie zebranych około 40 000 zł), napisałem blisko 3 000 różnych publikacji w internecie na temat lepszego odżywiania, sposobów podejścia do treningów i zdrowego sytlu życia. Wiedzę czerpałem i czerpię do dzisiaj od wszystkich! Zarówno od profesjonalnych trenerów i autorytetów w dziedzinie rozwoju organizmu ludzkiego i dbania o zdrowie oraz amatorów, którzy na codzień borykają się z przeróżnymi problemami. Mam zamiar uczyć się całe zycie, dlatego często możesz odnieść wrażenie, że więcej słucham niż mówię (a mówię bardzo dużo).

 

Po 4 latach ogromnego doświadczenia, postanowiłem zaryzykować i swoją pasję przekuć w zawód. Cały rok poświęciłem na seminaria u najlepszych dietetyków w Polsce i czytanie książek na temat zdrowia człowieka. Jednocześnie prowadząc ponad 30 podopiecznych indywidualnie. Projekty, który rozpocząłem w trakcie mojej edukacji przez pierwsze 4 lata rozwijam do dzisiaj, przez co moje oferty dla podopiecznych są niespotykane u innych i naprawdę skuteczne w kontekście poprawy zdrowia. Miałem dużo szczęścia, bo nie raz byłem bliski utraty bezpieczeństwa odnośnie utrzymania się, ale upór, pasja i praca niemalże 24/7 pozwala już od 2 lat być w branży.

 

W związku z tym, że energii mam więcej niż bym sobie życzył, więc w tym samym czasie zaangażowałem się w projekt budowania pierwszej w Polsce terenowej drużyny przeszkodowej, w której skład wchodzą tylko dzieci! W ten sposób odkryłem swój duży talent pedagogiczny, dzięki czemu treningiem dzieci zajmuję się do dzisiaj.

 

Jestem potężnie ambitnym człowiekiem, nie ma dla mnie przeszkody, której nie pokonam i zawsze na pierwszym miejscu stawiam zrozumienie mojego klienta, aby ułatwiać mu życie! Duma mnie rozpiera, że pasją doszedłem tak daleko i znalazłem po drodze partnerów, z ktróymi współpracuję i buduję takie inicjatywy jak Sportplay.pl.

Mam nadzieję, że Twoje dziecko lub Ty dołączysz do naszego grona, a kondycja wejdzie na tak wysoki poziom, o którym wcześniej można było sobie pomarzyć  (na samym początku nigdy bym w to nie uwierzył, więc to całkiem normalne, że jeszcze nie wierzysz). Sprawdź! Stworzyliśmy masę bezpłatnych możliwości dołączenia i kontynuowania aktywności przez cały rok!

Adam Zagórski

Trener OCR, Animator, Aktor Sport Play

Jacek Czeczot

Trener OCR, Animator, Aktor Sport Play

Współtwórca platformy sportplay.pl oraz “Sportowego teatrzyku” dla dzieci i młodzieży, bawiącego także dorosłych. Motywator, trener i animator aktywności fizycznej. 

Ponad od 20 lat związany ze sportem, na różnych jego etapach. Zawodnik w SP 63 w Bydgoszcz. Wioślarz w klubie “Lotto-Bydgostia” Bydgoszcz, trener wioślarstwa, trener biegania, trener biegów przeszkodowych, animator dzieci i młodzieży, dj, konferansjer, organizator licznych imprez sportowych i muzycznych. 

Współorganizator projektów darmowych treningów biegowych “RUNCAMP” w Gdańsku.
W latach 2018/2019 trener projektu “Aktywuj się w Gdańsku” z zakresu treningów biegowych, gimnastyki dla seniora, zajęć wpływających na ogólnorozwojowe aspekty uczestników oraz zajęć integrujących dzieci i rodziców.
Wcześniej koordynator projektu “Aktywuj się w Gdański”, w trakcie pracy w dziale imprez w Gdańskim Ośrodku Sportu. 

Ratownik wodny pracujący na plażach w Gdańsku oraz na licznych imprezach sportowych wymagających zabezpieczenia uczestników podczas odcinków pokonywanych we wodzie. 

Trener w OCR Parku w Gdyni oraz dziecięcej grupy Gorillas OCR Kids Gdynia. 

Mikroprzedsiębiorca działający w branżach związanych ze sportem i muzyką.
Człowiek, który nie boi się żadnych wyzwań biznesowych oraz osobistych. 

Kierujący, się tym iż nie ma rzeczy niemożliwych oraz “jeżeli czegoś nie da się zrobić, daj to do zrobienia osobie, która się na tym nie zna, pewnie znajdzie sposób”.
Biznesowo zafascynowany sposobem działania globalnych przedsiębiorców takich jak: Lech Kaniuk, Tad Witkowicz, śp. Steve Jobs oraz Maciej Wieczorek za ich wizjonerskie podejście do życia i biznesu. 

Podziwia swoich rodziców za to jak potrafili ciężką pracą i licznymi wyrzeczeniami wychować czworo synów, utrzymać dom i sprawić że nigdy nie byliśmy głodni, brudni i zaniedbani.

“W roli przedsiębiorcy jestem dopiero na początku tej przygody. Wierzę, że jeżeli zastosuje podejście takie jak do wyzwań sportowych w biznesie to zajdę bardzo daleko. Dokładnie tak jak podczas próby z roku 2019, kiedy to w czasie 7 godzin i 17 minut ukończył dystans 1 000 000 m na ergometrze wioślarskim bez zatrzymania.” 

Co mówią inni?

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!