Jesteś rodzicem? A może masz znajomych z dziećmi?

Rodzice naszych sportowych brzdąców
korzystają z usług treningów dla dzieci bo: 
– dbamy nie tylko o dzieci, 
– jesteśmy dla Ciebie choćby się waliło i paliło, 
– dzieci uwielbiają nas za “to coś”!
 
Bo inwestycja w dzieci to
oprócz wiedzy jedna z najlepszych 
inwestycji na całym świecie! 

LUB NAPISZ ZA POMOCĄ FORMULARZA

Poniżej znajdziesz bogaty opis naszych wartości, ale jeśli interesują Cię tylko konkrety i lubisz załatwiać sprawy szybko, to skorzystaj z poniższego przycisku, a otrzymasz pigułkę o naszych zajęciach.

 

Pozwól, że opowiemy Ci wybraną historię z naszych treningów. 

Było to już tak dawno, dawno temu. Ciężko określić dokładną datę! Nie to jednak w całej historii jest najważniejsze. Zjawił się u nas młody chłopak. Pełen energii, lecz jego skupienie do najlepszych nie należało. Zdawał się być zamknięty w sobie. Nie była to jego jedyna cecha, która mogła spisać go na straty. Jeśli dobrze pamiętamy, miał zaledwie 5 lat, a nasza grupa przyjmowała sześciolatków. Poruszył nasze serca, które nie były w stanie odmówić. Przyjęliśmy chłopaka do naszej sportowej rodziny. 

Trudny z niego orzech do zgryzienia! Gdy tylko otrzymał polecenie i się z nim NIE ZGADZAŁ, to zamykał się w sobie. Kroczył swoją ścieżką, a trening trwa przecież TYLKO GODZINĘ! Jak go zmobilizować, aby nam zaufał i zrozumiał, że uczestnictwo w druzynie wiąże się z wykonywaniem zadań?

Podczas analizy przypadku stwierdziliśmy, że zastosowaliśmy technikę “1% “. Nigdy nie było tak, aby nie wykonywał niczego! Były zadania, z którymi sobie radził przyzwoicie. Postawiliśmy nacisk właśnie na nie, sprawiając, że stawał się coraz lepszy o przysłowiowy 1% z treningu na trening. Tych zadań było więcej, a procent składany sukcesów notowanych w poszczególnych zadaniach, dawał mu coraz większą pewność siebie oraz siłę i sprawność. To pozwalało mu wykonywać coraz to trudniejsze i trudniejsze polecenia, aż po dziś dzień.

Sukcesy w dużej mierze wykorzystywaliśmy jako trampoliny do zadań, których nie lubił, ale z perspektywy rozwoju podnosiły jego sprawność. Po wykonanych zadaniach, a zwłaszcza tych gdzie się przełamywał dostawał pochwały. Około rok później nie odstaje poziomem od starszych kompanów na treningu. Radzi sobie świetnie i chce coraz więcej.

W trakcie rozwoju dołączył do nas jego brat, który polubił rywalizację, radzi się nas w sporcie i żywieniu, jeździ ekstremalnie na rowerze. Ich mama poprawiła swoje nawyki żywieniowe i tak jakby nabrała dużo więcej życia niż w chwili, gdy ją poznaliśmy. Ciągle chce więcej i mamy wrażenie, że cała rodzina została już na dobre zainfekowana pozytywnym podejściem do sportu! Są dla nas wzorem do naśladowania i wzorcowym przykładem tego czym się zajmujemy. 

 

Co stracisz, gdy będziesz czekać!?

Stracisz czas! Stracisz konsekwencję! Stracisz możliwość dołączenia, gdy grupy nam się zapełnią!
Wszystko można odzyskać, ale utraconego czasu niestety nie. W organiźmie człowieka zachodzą nieustanne procesy biochemiczne. Możesz przeczytać każdy poradnik w internecie na temat tego co dziecko powinno jeść, w jakim etapie życia trenować i jak trenować. Możesz wiedzieć wszystko, ale czy jesteś w stanie podjąć się EGZEKUCJI TEJ WIEDZY w profesjonalny sposób? Nie ma nic krzywdzącego w tym, że nie rozumiesz czym różni się włókno mięśniowe typu tlenowego od glikolitycznego, że nie wiesz jak stopniowo adaptować dziecko do większych obciążeń, tak aby nie zrobiło sobie krzywdy. Nie sposób znać się na wszystkim! Ale eksperymenty bez wiedzy mogą być jeszcze gorszym pomysłem. Czekanie? Też raczej za wiele nie zmienia. My nie znamy się na księgowości, więc korzystamy z księgowych, nie znamy się na tym jak produkować żywność więc ją kupujemy, nie mamy pojecia jak się komunikować bez usług telekomunikacyjnych, ani jak wybrać najlepszą ofertę ubezpieczeniową, dlatego korzystamy z usług naszych znajomych, aby nam doradzili. Sami skupiamy sie na tym, aby każdego dnia stawać się lepszymi trenerami, animatorami i znawcami rozwoju organizmów naszych podopiecznych.
Nie trać czasu na szukanie i specjalizaję wszystkiego. Wykorzystaj nas, a zaoszczędzony czas poświęć na co chcesz! 
 

Co zyskasz ufając właśnie nam?

Znamy tajemnice, które są piekielnie skuteczne w inspirowaniu rodziców do aktywności. Z jak wielkim oporem byśmy się nie spotkali, jesteśmy w stanie z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że po krótszym lub dłuższym czasie cała rodzina będzie żyła sportem i zdrowym stylem życia! 

Notorycznie widzimy jak rodzice naszych małych brzdąców umawiają się ze sobą, aby się ruszać. Startują w zawodach i dbają o swoje nawyki żywieniowe w coraz większym stopniu.

Dlaczego nazywamy to tajemnicami? Gdybyśmy zdradzili nasze strategie, to nie byłyby one skuteczne 🙂 Owiane legendą, piekielnie skuteczne, sprawiają, że rodzice doświadczają podobnych trudów co dzieci! A mierzenie się z tymi samymi trudnościami scala rodzinne więzi i sprawia, że mogą uzyskać kilka lat jakościowo wysokiego poziomu życia, ciesząc się młodością, zdrową cerą, lepszą sylwetką i znajomościami, które przyniosą dużo radości do każdego ogniska domowego.

Na naszych treningach możesz poczuć, że nie traktujemy Ciebie jako zwykłego klienta. Korzystając z naszych usług będziesz dowiadywać się o nas i uczestnikach coraz więcej. Cenimy sobie poczucie jedności, rozmowę, wspólne spędzanie czasu, żarty i pozytywny klimat. 

Twoje dzieci nauczą się od nas, że warto pomagać bezinteresownie, gdyż sami prócz pracy zarobkowej jesteśmy wolontariuszami i masę wiedzy i wydarzeń oddajemy naszej społeczności bezpłatnie.

3 przekonania dyskwalifikujące

1. Moje dziecko musi być pod “parasolem ochronnym” i nie może doświadczać dyskomfortu związanego z ubrudzeniem się, wysiłkiem fizycznym lub pogodą.

2. Moje dziecko to tylko dziecko, nie jest to czas na dyscyplinę.

3. Chcę aby moje dziecko miało łatwiej. Zrobię większość rzeczy za niego, bo ja takiego szczęścia nie miałem.

W tych trzech przypadkach się nie dogadamy. Wierzymy, że doświadczenie i trudy życia budują siłę, zaradność życiową, szczęście, wolę walki, determinację, zdolność do poświęceń, szacunek do pracy, pewność siebie i wiele innych wartościowych cech. Lata pracy budują przewagę nad rówieśnikami. Ktoś tę przewagę zbuduje, nauczy się radzić z trudnościami i jego wartość będzie nieporównywalnie wyższa od większości osób na świecie. Ekspozycja na przeróżne warunki atmosferyczne poprawia odporność człowieka, co przynosi niewyobrażalnie wysokie oszczędności w postaci czasu stania w kolejkach do lekarza oraz finansowe wynikające z zakupu leków. Od Ciebie zależy, czy poddasz krytyce swoje argumenty przeciw tego typu aktywności.

Na sam koniec, nasz ulubiony tekst “koleżanka mojej babci paliła, piła, jadła ziemniaki i slodycze całe życie, a aktywność ograniczała do higieny, tańców ze znajomymi przy zakrapianych imprezach, a dożyła sędziwego wieku”. 

Oczywiście życzymy takich genów! Mimo wszystko, warto zadać sobie kluczowe pytanie. Jak możnaby zapisać się na kartach historii świata posiadając takie geny, gdyby powyższa, legendarna Pani, zdecydowała nieco inaczej o swoim życiu? Niestety już się nie dowie, czas minął. Pamiętaj, że rezultaty, to wynik podjętych decyzji. 

 

LUB NAPISZ ZA POMOCĄ FORMULARZA


Pomożesz nam? Może jednak zbyt odważnie piszemy o naszej propozycji?

Podsłuchujemy rozmowy! 

…cel uświęca środki

 

Dzwonimy do rodziców, pytamy, pytamy i jeszcze raz pytamy. Najbardziej interesują nas te złe opinie, bo jest to paradoksalnie pozytywna wiadomość zwrotna, dzięki której możemy stać się lepsi!

Każdy z nas jest inny, a my jesteśmy ludźmi i nie każdemu się nie podobamy!

 

Mimo Twoich emocji, DZIAŁAJ!
czas jest bezkompromisowy!
a rozmowa toczy się o rozwój Twojego dziecka.

 
Jak możesz zatem zadziałać, jeśli oferta wywołała u Ciebie z jakiejś przyczyny negatywne emocje? Może przez to, że jesteśmy za młodzi, może dlatego, że nie mamy swoich dzieci lub używamy złych słów, które kolą Twoje oczy.
…a może ktoś…coś… złego na ucho powiedział na nasz temat?
Wierzymy, że masz swój rozsądek i potrafisz podejmować decyzje na podstawie sprawdzonej wiedzy u źródła. A zwłaszcza w sytuacjach, w których jesteśmy otwarci na rozmowę nawet przez 2h przy kawie. Tak! Będziemy rozmawiać o tym, aby Twoje dziecko przyszło do nas na rok, dwa, trzy, a nawet kilkanaście lat! Czy to nie jest warte spędzenia indywidualnie 2h czasu? Dla nas jest! My trenerzy i Wy rodzice mamy wspólny interes. Rozwój dzieci.

Ale czy mówimy Twoim językiem? Czy może jest to dla Ciebie bełkot, niezrozumiałe lanie wody? Nie masz czasu tego czytać? Chcesz konkretów i nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Ciągle krążymy wokół Twojego zainteresowania, ale nie masz żadnego zapalnika, aby spróbować? 

Nie wiemy wszystkiego! Powiedz nam, w czym możemy Ci pomóc? Czego nie wiesz, że jeszcze się nie widzieliśmy? Jakich informacji potrzebujesz, aby stać się naszym klientem? Jakich informacji potrzebujesz, aby ryzyko nawiązania współpracy znalazło się w sekcji “akceptuję”? Wiemy bardzo dużo, ale nie wiemy jaki masz indywidualny pomysł na swoje dziecko? Nie bój się, że nasze idee nie będą miały skrzyżowania. Nie zależy nam na przekonaniu Cię na siłę. Zależy nam na relacjach, a te tylko są możliwe, gdy będziemy zgodni w większości aspektów i nie będziemy sobie wzajemnie przeszkadzać. Odbyliśmy już tysiące rozmów z ludźmi. Jesteśmy specjalistami w zakresie rozwiązywania ich problemów i docieramy po nitce do kłębka za każdym razem. Jest szansa, że inni rodzice mieli podobne zagwozdki co Ty teraz. Powiedz nam o nich i zobaczymy co możemy zrobić.

W najgorszym wypadku może skończyć się słowami
“dziękuję za szczerą rozmowę, życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do usłyszenia”. W sumie po takiej rozmowie zyskasz mnóstwo inspiracji i wiedzy, bo tacy jesteśmy. Podpowiadamy, słuchamy i szukamy porozumienia.
 

Zaczekaj jeszcze chwilę! 

 
Rezygnacja nie zwalnia z odpowiedzialności! Jaką masz alternatywę? Co zaproponujesz innego swojemu dziecku? Ale tak realnie! Co mu zaproponujesz teraz? Czytasz to, bo poszukujesz rozwiązania. A czas leci!  Po czym poznasz, że to co proponujesz jest dla dziecka najlepsze? Co zrobisz, gdy Twoja propozycja okaże się niemożliwa do realizacji, bo pochłania zbyt dużo czasu? Co zrobisz jak napotkasz na ścianę? Z kim Twoje dziecko będzie dzielić się swoją pasją prócz grona rodzinnego? A może jednak poświęcisz czas i sprawdzisz nas jak najszybciej, aby zaspokoić swoją indywidualną, tajemniczą dla nas potrzebę? Jeśli nie treningi, to z pewnością WYGRASZ ŚWIĘTY SPOKÓJ. Bezcenne! 

Wszyscy rodzice tak robią.

Nasi podopieczni jeżdżą na obozy, konie, rowery, trenują karate, uczą się języków obcych, podróżują, są specjalistami od gier komputerowych i wiele innych zainteresowań, które konsekwentnie rozwijają. Mało kto wie, że jest to zaledwie 20% społeczeństwa, które przyznaje się do aktywności fizycznej wg Ministerstwa Sportu. Oznacza to, że decyzje o treningach należą do swego rodzaju “elity” społeczeństwa. Jest to mniejszość. Czy nie jest to zaskakująco podobne do statystyki dotyczącej ilości osób osiągających sukces w życiu? Ripostując tezę… nie wszyscy rodzice tak robią. Z róznych przyczyn. Mamy nadzieję, że w wiekszości przypadków jest nią bariera finansowa, gdyż o rozwój dzieci trzeba dbać, aby radziły sobie w aktualnie pędzącym technologicznie świecie. 

Lubimy się z rodzicami

Jak tylko jest to mozliwe to spędzamy ze sobą więcej czasu na plaży, czy ognisku. Ma to klimat rodzinny, dlatego odnajdą się u nas osoby, które taki klimat cenią.

 

Jakość usługi bierze się z rentowności.

 

Nie ukrywajmy. Ty jako klient, a my jako trenerzy
jesteśmy w finansowej opozycji.

Prosimy poświęć chwilę na przejście przez ten akapit. Jest on dla nas szalenie ważny i pozwoli Ci lepiej zrozumieć nasze podejście do cen i dlaczego nie należą one do najniższych.
 

Jakiego życia chcesz dla swojego dziecka?

 
Pozwól, że posłużymy się standardowymi oczekiwaniami. Z pewnością chcesz, aby Twoje dziecko miało satysfakcjonującą pracę. Chcesz, aby było niezależne finansowo. Chcesz, aby znalazło miłość swojego życia i mogło sobie pozwolić na wielkość rodziny taką jaką zapragnie. Z pewnością chcesz, aby było je stać na wczasy, aby utrzymywało wysoki komfort psychiczny, a na Twoją starość z pewnością chciałoby się usłyszeć “dziękuję, że dałeś/aś mi inspirację mamo/tato, odpowiednią edukację i wsparcie”.
 
Każdy marzy o szczęściu swojego dziecka. My też marzymy o takim życiu. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy i dlatego wierzymy, że nasze idee prowadzą do wyżej opisanego miejsca. Podczas uprawiania sportu, wydziela się bardzo dużo hormonów, w których człowiek podatny jest na sugestie. Sugestia podawana przez człowieka sukcesu potrafi zaszczepić odpowiednie wartości z dużo wyższym prawdopodobieństwem skuteczności niż osoby, która nie doszła zbyt wysoko. Stąd jako trenerzy dążymy do tego, aby pieniądze nie były naszym ogarniczeniem. Chcemy skupiać się na rozwoju dzieci, a nie na wiązaniu końca z końcem i rezygnacji z kanonu szczęścia przedstawionego powyżej. Skupianie się na pracy, a nie na finansach jest kluczowe w uzyskaniu wysokiej jakości usługi.
 

Ile mamy inwestować w swoją wiedzę?

W rozwoju przeceniany jest staż. Rozwój determinuje wdrażanie wciąż nowej wiedzy i wniosków w życie. Często słyszymy, że wiedza jest bezpłatna w internecie. Bzdura! Nie ma takich rzeczy. Poświęcając czas na edukację, nie jesteśmy w stanie wyjechać do rodziny i spędzić z nimi czasu. Nie ma możliwości zrobić w tym czasie posiłku. Multitasking to nieefektywny wymysł korporacyjny, którego podwaliny zostały obalone przez nowoczesną psychologię. Albo skupiasz się na zadaniu i robisz je dobrze, albo łudzisz się, że się rozwijasz. Pełne skupienie zabiera czas, a tego nijak da się odrobić. Dostęp do ludzi, którzy decydują się na taki los jest stosunkowo droższy niż u osób, które stosują w swoim życiu zasadę work-life balance. Chcemy być specjalistami, stąd nie zdziw się jeśli zobaczysz nie raz zaporowo wysokie ceny. Chcemy być mistrzami w tym co robimy, a to wymaga pracy w godzinach, w których nie ma Ciebie z nami.

Ciągłość treningów, a kadra trenerska.

Trenerzy to najważniejsze ogniwo naszej działalności. Docelowo chcemy zatrudniać studentów, oferować im praktyki, staże oraz budować grono profesjonalistów i tworzyć “franczyzę” naszych wartości. Nie pozwolimy na to, aby nasi trenerzy martwili się jak powiązać koniec z końcem, bo ucierpią finalnie na tym Wasze dzieci. Choć mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale ich brak zdecydowanie generuje dużo nieszczęscia i niepokoju. Naszym marzeniem jest mieć w przyszłości najlepiej opłacaną kadrę trenerską, których wypłata sprzężona jest z poziomem zadowolenia grup, które prowadzą. Taka polityka pozwoli nam utrzymać wysoką jakość usług i w długim terminie ustawić kolejkę najlepszych trenerów z rynku. Naszą aktywność zawodową z punktu widzenia trenerów realnie szacujemy na 10, a maksymalnie 15 lat. Musimy dojść do momentu takiego zarządzania, aby idea przetrwała bez nas. 

Bio-odnowa

Nasza praca wbrew tego co widać jest obarczona wysokim ryzkiem kontuzji oraz wypalenia zawodowego z racji nieustannego zmagania się z setkami problemów klientów. Aby być naprawdę dobrymi trenerami przez lata, nie możemy pozwolić sobie na brak profesjonalnej regeneracji, wysokiej jakości produktów spożywczych, suplementacji oraz rozbudowanej diagnostyki laboratoryjnej, aby stale monitorować swoje zdrowie.

Technologiczny rozwój

W naszych planach jest własna aplikacja maksymalizująca efekty treningowe naszych podopiecznych, ułatwiająca płacenie i zarządzanie karnetami przez klienta oraz oferująca pakiet zniżek na usługi medyczne, odnowy biologicznej oraz produkty wellness naszych partnerów. Decyzje o produkcji takich rozwiązań mogą oznaczać często 2 a nawet 3 lata wyłączenia się z treningów oferowanych przez nas, na co nie możemy narazić naszych stałych klientów. Decyzje takie będą realizowane dopiero w momencie stworzenia odpowiedniego kapitału zabezpieczającego na ten okres (poszukujemy inwestorów).

Konkurencja 

Choć ten punkt wydaje się niezgodny z naszym ogólnym założeniem, że jako jednostki nie mamy konkurencji, to jednak tyczy się to ogromnych zagranicznych koncernów. Jeśli rynek poważnie rozwinie się w Polsce, to musimy mieć zabezpieczenie na powszechnie stosowaną strategię niskich cen przez takie koncerny nawet przez kilkanaście miesięcy, aby wszyscy zrezygnowali. Chcemy, aby nasza idea pozostała dumą dla Polski i pozostała Polską firmą nawet jeśli wyjdziemy na rynki zagraniczne. ,

Charytatywność

W naszej historii oddaliśmy już blisko 300 bezpłatnych wydarzeń oraz około 40 000 zł na Hospicja. Chcemy kontynuować te działania w następnych latach, gdyż przyświeca nam idea, aby każdy miał łatwy dostęp do aktywności fizycznej, a przy tym mógł jeszcze zwrócić uwagę na problemy osób, które miały potwornie mało szczęscia w kontekście swojego zdrowia. Takiego doświadczania jak bycie wolontariuszem przy akcjach związanych z hospicjum nie można wycenić. Bardzo umoralnia każdego człowieka. W naszych działaniach chcemy realnie przeciwdziałać cukrzycy typu II i innym chorobom cywilizacyjnym poprzez edukację żywieniową i zachęcanie do aktywności. Dzięki rozwojowi zajęć, stać nas na to.

Jest sprawdzony sposób, na to, aby nie dowiedzieć się o nas nic, lub dowiedzieć się samych NEGATYWNYCH RZECZY!

Tym sposobem jest odkładanie decyzji na potem. Nasz mózg ma taką ciekawą cechę, że jeśli czegoś nie wie, to musi sobie to dopowiedzieć, doczytać, dosprawdzić itp itd. Wiele możnaby pisać o naszych zajęciach w superlatywach, ale jeśli nie przyjdziesz, nie spróbujesz, nie dopytasz konkretnie NAS, to jakoś racjonalnie będziesz musiał sobie to wytłuamczyć. Jaka jest szansa, że wytłuamaczysz to pozytywnie? Z doświadczenia wiemy, że bardzo niska.

Na naszych zajęciach poznasz wszystko od podszewki. Odpowiemy na każde twoje pytanie, nawet jeśli zdaje Ci się, że nie damy rady. Owszem! Nie wiemy wszystkiego, ale doskonale wiemy gdzie szybko szukać wiedzy i odpowiadamy niemalże natychmiast po uzyskaniu niezbędnych informacji. Pytaj u źródła, a szybko otrzymasz ważne informacje

 

Nie zawsze tak wyglądały nasze zajęcia.

Na początku w Polsce niemalże nikt nie zajmował się tematem cyklicznych zajęć terenowych dla dzieci przygotowujących do ekstremalnych biegów z przeszkodami (OCR). Musieliśmy zatem przecierać szlaki. Było to dwa lata temu i choć wstyd będzie o tym pisać, ale z drugiej strony warto zaznaczyć pewne kwestie, na które przez przypadek można nie zwrócić uwagi, jeśli wybiera się zajęcia dla dzieci.

Na początku nikt z nas nie myslał, aby wykupić ubezpieczenie. Kierowała nami spartańska zajawka. Nikt o tym nie myslał, co jest NIEDOPUSZCZALNE! Idziemy o zakład, że jest jeszcze wiele takich osób, które tych podstawowych zasad nie spełniają. Nie ufalibyśmy na słowo. Warto poprosić o polisę ubezpieczeniową. Swoją drogą my byliśmy swieżakami, ale osoby udostępniające nam teren to biznesowi wyjadacze. Dlaczego nas nie przywołali do porządku?

Przeszkody. Z punktu widzenia osoby, która nie zna się na przygotowaniu motorycznym dziecka do pokonywania przeszkód,  wydaje się, że najlepszym ku temu miejscem będzie to, gdzie jest pełno przeszkód. Błąd, błąd i jeszcze raz błąd. Nie błyskotki świadczą o tym czy dziecko się rozwija, a odpowiednio dopasowany trening funkcjonalny siłowy i kondycyjny ubrany w ciekawy trening przez charyzmatycznego trenera. Wbrew pozorom do takiego treningu nie potrzeba sprzętu. Wystarczy 10 metrów kwadratowych terenu i odpowiedni warsztat wiedzy trenera. Przeszkody, ubranka, okrzyki, kolorki i polityczna mowa internetowa nie wnoszą nic realnie wartościowego do rozwoju sportowego dzieci, a wnoszą DUŻO FEJMU DLA OCJÓW ZAŁOZYCIELI drużyny. Należy wiedzieć co wybierasz? Zawsze rozmawiaj z kadrą trenerską o długiej perspektywie rozwoju.

Dlaczego nie ma praktycznie żadnych cyklicznych zajęć terenowych dla dzieci przez CAŁY rok, prócz tych prowadzonych przez nas? Bo mało kto pisze się na tak wielkie poświęcenie, aby tydzień w tydzień, kilka razy w tygodniu być mokrym od burpee w błocie i walki z warunkami atmosferycznymi. Nie zawsze zdawaliśmy sobie z tego sprawę, ale taka determinacja okazała się naszą silną przewagą. Nie zamykamy się w domu. Działamy przez cały rok.

Na początku nie mieliśmy pojęcia czego oczekują rodzice. 2 lata rozmów o potrzebach dzieci, ponad 120 dzieci w szczycie naszej działalności i piekielna ciekawość ich osobowości, dała nam wiedzę, której nie da sie spisać. Ją trzeba poczuć na własnej skórze. Nie zawsze tak było, ale dzisiaj gwarantujemy, że zadasz pytanie skąd się bierze nasza cierpliwość, zaangażowanie i miłość do tych małych brzdąców.

 

LUB NAPISZ ZA POMOCĄ FORMULARZA

Gwarancja jakości!

Ponad 90% dzieci powraca do nas na zajęcia z uśmiechem na buzi, mimo że nie raz się solidnie zmęczyły podczas ekstremalnych zadań. Mimo wszystko jest 10% osób, które nie wracają! Jeśli Twoje dziecko po treningu powie, że było do kitu i nie chce już więcej wrócić, to zwrócimy Ci 100% pieniędzy za ten trening! Zależy nam na tym, aby zachęcić jak najwięcej dzieci do aktywności fizycznej i zapobiegać otyłości oraz rozwijać je sportowo i intelektualnie. Dlatego ryzyko zmniejszamy do 0%, aby łatwiej było Ci podjąć decyzję o skorzystaniu z naszych zajęć! 

 

LUB NAPISZ ZA POMOCĄ FORMULARZA


Co mówią inni?

TO JAK? DZIAŁAMY?

Jeśli masz więcej pytań, napisz do nas , CZEKAMY NA CIEBIE. Skorzystaj z FORMULARZA

NIE CZEKAJ!

LUB NAPISZ ZA POMOCĄ FORMULARZA