Tylko 16 miejsc na jeden turnus

Wakacje Ninja Kids

Wakacje Ninja Kids to jedyny tak aktywny i naszpikowany przygodami pomysł na wakacje dla Twojego dziecka.

W wakacje podstawą jest dobrze się bawić, ale też nauczyć się sprostać sportowym i surivalowym wyzwaniom!

Dziecko wróci z wakacji zadowolone, pełne entuzjazmu i wiedzy z zakresu zasad przetrwania oraz posługiwania się sprzętem, umożliwiającym przetrwanie! 

Wakacje Ninja Kids dostępne są dla zaledwie 16 osób na jeden turnus! Nie zwlekaj, bo łatwo przegapić ofertę. Twoje dziecko, będzie zadowolone!

Wakacje Ninja Kids: dlaczego, dla kogo i co to?

Pracując z drużyną Ninja postanowiliśmy przygotować aktywne wakacje naszpikowane przygodami dla najmłodszych! Powodem tej decyzji jest ciągły rozwój dzieci i realizacja misji odciągania uwagi od komputera i pokazywania piękna aktywności fizycznej.

Obecność na wakacjach Ninja, to nie kolejna atrakcja! Obecność to mocny impuls w kierunku rozpalenia szczerej miłości do aktywności fizycznej. Wyobraź sobie, że Twoje dziecko ze szczerą chęcią i NIE-świadomością pali dodatkowe 350kcal każdego dnia przez 80 kolejnych lat, tylko i wyłącznie dlatego, że rozpaliło w sobie rządzę sportowej przygody! W ciągu 80-letniego życia to ponad 10 Milionów kcal (około 30 tysięcy dobrych pączków).

Ile warta jest gwarancja zjedzenia 30 tysięcy dobrych pączków bez konsekwencji? Prawdopodobnie bezcenna. 

Wróćmy do rzeczywistości! Przyznasz, że aktywność fizyczna bez konieczności zmuszania się do niej przydałaby się każdemu prawda? Na wakacjach Ninja podejmujemy działania, aby do tego celu przybliżyć Twoje dziecko! 

Czym charakteryzuje się Ninja na wakacjach?

Ninja ma 8-13 lat, końskie zdrowie (zero przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu) oraz jest pozytywne nastawienie do przygód. 

Na wakacjach wykonamy 5 misji w 5 różnych terenach. Pokonamy ponad 100 000 kroków. Sprawdzimy wytrzymałość, odporność na błoto, wykształcimy umiejętność przetrwania w lesie, nauczymy sztuki kamuflażu, metod zwiększania siły i sprytu, zmierzymy się niemalże każdym żywiołem oraz rozbawimy setkami zabaw, które nas czekają na trasie! 

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy warto, to leć do kuchni po kawę lub herbatę, bo mamy dla Ciebie jeszcze kilka “pozytywnych Ninja-Info-Bomb”, których efekt poczujesz jeszcze lepiej przy zapachu swojego ulubionego napoju, a dziecko podziękuje, za niepowtarzalne wakacje.

Wojownik żyje według zasad

Każdy Ninja pozna kodeks, dzięki któremu łatwiej będzie stawiać czoło sportowym wyzwaniom i kooperować z trenerem i grupą, ale nie tylko! Nasze zasady idealnie sprawdzają się w życiu i ułatwiają, żeby nie powiedzieć gwarantują sukces w niemalże każdej dziedzinie życia! 

1. Logistyka wakacji Ninja Kids

– dzieci przyjmujemy od godziny 7:30 do 8:30,
– dzieci można odebrać w godzinach 17:30-18:30,
– ostatni dzień nocujemy w lesie pod tarpem,
– dzieci dowozisz i odbierasz codziennie w Gdańsku przy ul. Pilotów 5e,
– dzieci wozimy na “Misje Dnia” autami.

2. Co zawiera cena?

– realizację programu,
– wyżywienie w postaci cateringu dietetycznego (na cały dzień),
– woda,
– ubezpieczenie NNW,
– kadrę trenerów Ninja (ratownik wodny, trenerzy biegania i ocr),
– wyposażenie (opis poniżej): tarp , zestaw survivalowy, plecak, apteczkę, lokalizator typu smartwatch, opaskę na głowę Ninja Kids, koszulkę funkcyjną Ninja Kids, rękawiczki,
– dojazdy na “misje dnia”,
– nagrody i pamiątki,

Trenerzy

Wychowaliśmy się w dwóch różnych miejscach Polski, połączyła nas obsesja motywowania do stawania się sprawniejszym, silniejszym i bardziej pewnym siebie poprzez propagowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Nie ma przeszkody, której byśmy nie stawili czoła, rozumiemy i rozwiązujemy problemy rodziców XXI wieku. Odrywamy od komputera ukazując świat, który jest dużo ciekawszy i bardziej uzależniający- świat sportu i nieustannego samodoskonalenia się! Jacek Czeczot i Adam Zagórski. Z naszym podejściem stoisz krok przed innymi i krok bliżej upragnionego sukcesu.

4. Tablica misji

Battlefield– Jako oddział zostaliśmy zrzuceni w głębokim lesie, gdzie dostaliśmy się pod niewolę. Naszą misją jest zdobycie strategicznej fortecy wroga oddalonej o około 8km od miejsca zrzutu. Aby wydostać się z niewoli czekają nas dziesiątki zadań indywidualnych i grupowych. Dodatkowo należy zdobyć plany trasy, aby nie natknąć się na patrole nieprzyjaciela i zdobyć cel bez większych oporów. Trasa naszpikowana jest jednak wieloma nieprzewidywalnymi zasadzkami, które będą wymagać od drużyny współpracy, wysiłku fizycznego oraz umiejętności pracy pod presją czasu. 

Mission Impossible– wraz z drużyną Ninja dotarliśmy do tajnej szkoły kamuflażu. Naszym celem jest wyszkolenie technik bezszelestnego poruszania się, zachowania ciszy, komunikacji znakami oraz wtapiania się w otoczenie na tyle skutecznie, aby nie zostać dostrzeżonym przez wroga. Czeka nas kilka godzin prób, dziesiątki zadań terenowych, grupowych i indywidualnych. Po przejściu szkolenia zakradniemy się do strzeżonej przez strażnika wieży, aby podmienić wrogie rozporządzenia podboju świata na sporządzone przez nas rozporządzenia pokojowe . Misja wymaga sprytu, pilnowania zasad kamuflażu oraz opracowanego planu. 

Baywatch– Służenie drugiemu człowiekowi to jedno z najszlachetniejszych zadań. Zwłaszcza, gdy chodzi o jego zdrowie. Zadaniem drużyny jest stworzyć zgrany zespół ratowników wodnych, którzy w pełnym skupieniu i z odpowiednim przydziałem obowiązków wezmą udział w pozorowanej akcji ratowniczej. Czeka nas solidne przygotowanie z pierwszej pomocy oraz wykonanie podstawowych zadań ratownika wodnego. Nauczymy się poprawnie i szybko biec do wody, rzucać kołem ratowniczym do celu i wykonywać wiele ćwiczeń siłowych oraz interwałowych. Ratowanie ludzkiego życia to kwestia szybkiej reakcji, poprawnie wykonanej procedury, duża sprawność fizyczna ratownika i pełne zaufanie do zespołu. W tym dniu bez wątpienia zasiejesz ziarno tych cech i umiejętności głęboko w swoim ciele i duchu.

Art of Survival– Głęboki las, tarp, krzesiwo, trochę jedzenia i wody w plecaku oraz ogromna chęć przetrwania. To jeden z tych dni, kiedy jako drużyna musimy przetrwać w dziczy. Czeka nas zbudowanie obozowiska, rozpalenie ogniska, określenie kierunku świata i poznanie metod zdobywania pożywienia w praktyce. Przez przypadek znajdujemy skrawek przypalonej mapy z zaznaczonym krzyżykiem nieopodal obozowiska i na niej tekst “(urwany skrawek papieru)… schowałem skrzynię pełną (zabrudzony fragment)…, które uratują życie (reszta tekstu spłonęła)”. Musimy odkryć co znajduje się w danym miejscu i domyślić co nieznany autor chciał przekazać. Czeka nas prawdziwa przygoda, wymagająca znajomości sztuki przetrwania. 

Forest Camp– Przeszkolona drużyna Ninja ma przetrwać noc w lesie! Mimo dużego doświadczenia zadanie nie należy do najprostszych. Uczestnicy zostaną poddani próbie sprawdzającej umiejętności budownictwa, kamuflażu, gromadzenia jedzenia, ochrony przed dziką zwierzyną oraz rozpalania ogniska. Podczas dnia wcale nie będzie tak łatwo. Dowódca obozu to najemnik, który przetrwał już nie jedną noc w lesie. Niestety z samego rana leśne chochliki wykradły cztery świecące kamienie, które dzięki swej magicznej aurze pozwalają przetrwać noc. Leśne Chochliki to stworzenia, które lubią psocić i wymyślać zagadki. Tym razem zostawiły nam kawałek mapy z czterema krzyżykami. Czy to mogą być nasze świecące kamienie? …psss. Chochliki podobno zaczarowały któregoś z trenerów i ten wie coś więcej. Może istnieje sposób, jak wyciągnąć z niego więcej informacji?

Czas dla siebie

Co najcenniejszego zyskujesz?

Czas dla siebie! Jest masa badań, że ludzie, którzy odpoczywają są bardziej kreatywni, pogodni i efektywni w życiu. Bez wątpienia więcej pogody ducha i wewnętrznego spokoju u rodziców dziecku nie zaszkodzi. Odeślij swoje dziecko na przygodę życia, a Ty nie planuj remontu, ani nadganiania zaległości. Zrób wszystko, by wypracować sobie tydzień wakacji. Jeśli czujesz, że tydzień nie wystarczy, zapisz dziecko na dwa turnusy. Dzięki tej rekomendacji, odzyskasz moc, o której być może już nie pamiętasz lub nie zdajesz sobie sprawy! 

5. Jak się przygotować?

Choć dziecko każdego dnia wróci z misji do Ciebie do domu (prócz piątkowej nocy w lesie), to zalecamy przygotować się na cały tydzień, aby codziennie nie mieć kłopotu z przygotowaniem rzeczy na jutro. Masz odpocząć, więc przygotuj się tak dobrze jak to możliwe!

Rekomendacje:

– przygotuj po dwie pary skarpetek na każdy dzień turnusu (12 par na turnus)- jedna para skarpetek zakładana jest na nogi, a druga w plecak w razie konieczności zmiany skarpetek w trakcie dnia.
– przygotuj 6 par majtek na turnus,
– przygotuj 2 pary rękawiczek roboczych (można zamówić u nas za 10zł w każdym rozmiarze),
– dwie pary leginsów lub dresów na turnus,
– dwie pary krótkich spodenek na turnus,
– 12 koszulek sportowych (jedna koszulka zakładana na siebie, a druga na przebranie w plecak),
– wiatrówka (strój dwuczęściowy przeciwdeszczowy),
– ciepła kurtka sportowa,
– longsleeve,
– ciepła bluza sportowa,
– czapka z daszkiem,
– buty trailowe (agresywna podeszwa),
– sprawdzony krem z filtrem (nieuczulający),
– karimata lub dmuchany materac + śpiwór na ostatni dzień (nocleg),
– ręcznik z mikrofibry + (sprawdzone) małe mydełko + płyn do dezynfekcji rąk, 
– pudełko “sistema” na resztki jedzenia