ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI

GDAŃSK - CHEŁM

Treningi sportowe dla dzieci na świeżym powietrzu w Twojej dzielnicy

Zajęcia sportowe dla dzieci z dzielnicy Gdańsk – Chełm to idealny sposób na sportową aktywność dziecka, ponieważ nie tracisz czasu na dojazdy. Jesteśmy za przysłowiowym płotem, bo cenimy Twój czas.

Gdańsk Chełm, Jar Wilanowski, Zbiornik retencyjny Madalińskiego, miejsce zbiórki Ninja Kids.

Kilka propozycji co mogą robić rodzice podczas treningu sportowego Ninja Kids w Gdańsku – Chełmie?

Po pierwsze umówić się z innymi rodzicami na swoją aktywność fizyczną.
Po drugie pójść coś zjeść (do 20 minut spacerkiem w jedną stronę)

Po trzecie załatwić inne ważne sprawy (do 20 minut spacerkiem w jedną stronę):
Zajęcia dla dzieci w Gdańsk Chełm trwają 60 minut, dlatego pamiętaj, aby dobrze oszacować czas swoich planów.

Możliwe, że nie opisaliśmy wszystkich miejsc wartych uwagi, ponieważ mieszkamy w innej dzielnicy. Jeśli znasz Chełm lepiej od nas i znasz godne polecenia miejsca to napisz do nas.

Trening dla dzieci Gdańsk Chełm Ninja Kids

Dlaczego warto wybrać zajęcia sportowe dla Dzieci w Gdańsku – Chełmie?

Idealna infrastruktura pod trening Ninja Kids,

Zajęcia dla dzieci za płotem,

Trenerzy pełni pasji i zaangażowania,

Rozbudowana sieć usług w okolicy,

Czas wolny dla rodzica,

Zajęcia przez cały rok.

Opinie innych rodziców o naszych zajęciach sportowych:

Iwona Opalewska, opinia facebookWspółpracujemy z Jackiem i Adamem juz ponad 2 lata i ani przez chwilę nie zabrakło nam chęci czy motywacji do trenowania. Wrecz przeciwnie – jak to się mówi “apetyt rośnie w miarę jedzenia” 😉 nawet po tak mocno aktywnym tygodniowym Obozie Ninja chłopcy szukają coraz więcej aktywności, a nauka i zasady przywiezione do domu już zostały przetestowane na gruncie domowym 🤣 tak więc MOCNO polecam bo niełatwo w dzisiejszych czasach zachęcić dzieciaki do odklejenia się od “ekranu” a oni robią to fantastycznie. Pozdrawiam razem z chłopcami!”

Basia Manczur, opinia facebook:Właśnie mój 7- latek wrócił z kolonii Ninja Kids. Nie wiem co Jacek Czeczot i Adam Zagórski zrobili z moim dzieckiem, ale bawił się tak świetnie, że śpi z dyplomem i regularnie pyta się mnie kiedy są treningi z Ninjasami i kiedy będzie kolejny wyjazd ..? Z opowieści syna słyszę, że zabawa była na prawdę przednia pod względem sportowym i teoretycznym też- obozowicze dowiedzieli się masę przydatnych info. (Jak przetrwać w lesie, udzielenie pierwszej pomocy, tworzenie grupy, zespołu) Podejście chłopaków do dzieci jest tez podejściem partnerskim, nikt nie patrzy na innych z góry. W imieniu Leo proszę więcej wyjazdów i nie możemy doczekać się treningu 💪

Więcej opinii możesz znaleźć na naszym profilu firmowym Ninja Kids, na naszym facebooku sportplay.pl lub we wpisie, w którym postaraliśmy się pozbierać opinie o naszych inicjatywach zewsząd (artykuł z opiniami klientów).