Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

Rekomendacje

Rekomendacje czyli co o nas mówią?

Od zawsze chcieliśmy w jakimś miejscu zebrać wszystkie rekomendacje naszych klientów, które pozostawili publicznie w sieci i nie tylko, chwaląc jakość prezentowanych przez nas usług. Z jednej strony wstydziliśmy się poświęcać czas na tak mało pokorny artykuł, ale z drugiej strony sami chętnie korzystamy z rekomendacji w celu wyboru usług, a i nie rzadko rekomendujemy sprawdzone źródła dobrych usług i produktów.

Rekomendacje usług Jacka i Adama

Rekomendacje będą dotyczyć naszych zajęć sportowych, żywieniowych i inspiracyjnych. Ich źródła to zapisane relacje, konta na facebooku oraz instagramie, ale też recenzje na stronach projektów, które prowadziliśmy.

Wybacz jeśli źródła pochodzenia będą dla Ciebie niemożliwe do weryfikacji. Zawsze ostatnim elementem sprawdzenia usługi jest ta szczypta ryzyka, którą musisz ponieść Ty. Naszymi artykułami, filmami oraz rekomendacjami postaramy się zminimalizować to ryzyko do jak najmniejszego minimum. Jeśli masz wątpliwości, napisz do nas! Formularz kontaktowy

  • Kasia Szymczak-facebook: 

Zajęcia Ninja to fantastyczny sposób na wejście w zimę pewnym krokiem! Od zawsze okres jesienno – zimowy kojarzył się nam z ostrymi infekcjami dróg oddechowych. Mija trzeci miesiąc regularnych treningów Ninja, ogólna kondycja znacznie się poprawila, a zdrowie dopisuje. Trenerzy prowadzą zajęcia dla małych twardzieli z wielkim entuzjazmem i z zaangażowaniem, do każdego podchodzą indywidualnie. Ten systematyczny wysiłek z uśmiechem na twarzy to najlepsza forma spedzania wolnego czasu 💪

  • Monika Leśniak-facebook: 

Polecam, najlepsze zajęcia na świecie! dziecko mokre ale mega szczęśliwe i wybiegane na maksa😁

  • Marta T.- Instagram

Adam dziękuję Ci bardzo za przygotowanie treningowe. Za przekazywanie mi niesamowitej wiedzy na temat biegania, żywienia, które jest mega istotne i supli. 🤣 I dzięki, że cierpliwie znosisz te moje pomysły, kiedy nagle trzeba wszystko zmieniać 🤪🤪🤣

Najlepsza opinia, to Twoja opinia!

Przyjdź na zajęcia. Pierwsze są bezpłatne, więc niczym nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele! Twoje dziecko prawdę Ci powie. Dziecko nie owija w bawełnę, ani nie zna pojęcia dyplomacji. Z opinią Twojego dziecka dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz o nas wiedzieć.
Napisz do nas.

A jeśli chcesz skorzystać z letniego obozu, to zadzwoń do nas. Jeśli chcesz to możesz umówić się z nami na wideo-rozmowę. Poznamy się, wypijemy razem kawę online i porozmawiamy o szczegółach obozu. Ważne jest dla nas to, abyśmy się znali i rozumieli ofertę. Takie podejście pozwala nam unikać nieporozumień i trafiać do zadowolonych klientów. 
Napisz do nas. 

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!