Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

Treningi dla dzieci

Masz dziecko, któremu nie kończy się energia? Masz wrażenie, że jeszcze moment, a zacznie ono chodzić po suficie? A może szukasz treningów, które rozwiną jego sportowy potencjał, nauczy pracy w grupie i zdolności radzenia sobie ze zwycięstwem i porażką?

Poniżej dowiesz się wszystkiego o treningach Ninja Kids i być może znajdziesz idealne narzędzie sportowego rozwoju dla swojego dziecka!

5 rzeczy które musisz wiedzieć o Ninja Kids.

Lektura tych 5 punktów jest prawdopodobnie najlepszą inwestycją czasu jaką możesz poczynić dla swojego dziecka. Gratulujemy podejścia na start i życzymy miłej lektury.

1. Treningi ogólnorozwojowe tylko na dworze

Trenujemy okrągły rok na dworze, dzięki czemu Twoje dziecko uodporni się na ciepło, zimno, deszcz, śnieg i inne warunki atmosferyczne. Wykorzystujemy techniki parkour, freerun, akrobatyki, biegania sprinterskiego oraz ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem własnej masy ciała. W zdrowym ciele, zdrowy duch! Nasi podopieczni wyróżniają się pozytywnym podejściem do życia i wyzwań jakie ono im stawia. Paradoksalnie trenując w niesprzyjających warunkach jakie oferuje polska pogoda na przestrzeni całego roku, nasi podopieczni chorują znacznie rzadziej niż rówieśnicy. Reasumując, Ninja Kids to świetna inwestycja nie tylko w siłę i sprawność Twojego dziecka, ale również oszczędność czasu na staniu w kolejkach do apteki, lekarza i przepalaniu kasy na ponadprogramowe leki.

2. Stawiamy na hiper pogłębione relacje

Będąc Ninja Kids decydyjesz się na współpracę trójosobową: Trener-Dziecko-Rodzic. Jest wiele tematów do omówienia. Poznanie ich „tu i teraz” może wywołać uczucia podobne do tych spotykanych przy poznawaniu „fizyki kwantowej” lub „rachunku różniczkowego”.  Na szczęście u nas aż tak trudno nie jest! Otwórz się zatem na rozmowę, zachowaj spokój i zaufaj, że wszystko wytłumaczymy w odpowiednim przedziale czasowym. Nie zmienia to faktu, że będziemy musieli Ci wytłumaczyć na czym polegają płatności, czy można odrabiać zajęcia, jak zgłaszać nieobecności, co to jest „Kodeks Ninja”, jak zdobywać Shuriken’y i wiele innych. Najważniejsze co musisz zapamiętać z tego akapitu, to nastawienie się na rozmowę z nami. Dodaj nasze numery do książki telefonicznej i nie obawiaj się korzystać z formularza kontaktowego. Stare i trafne porzekadło brzmi „Kto pyta nie błądzi”, a my chętnie słuchamy pytań i udzielamy odpowiedzi. Sprawdź, czy równi z nas ludzie! 

PS: większość naszych zajęć i ich dzisiejsza forma to pomysł kradziony… Kradziony naszym klientom. Rodzice nam mówią, co poprawiać, gdzie otwierać grupy, gdzie się reklamować jakie produkty dorzucać do oferty, a które nie mają sensu. Angażując się w relacje z nami masz wpływ na finalny kształt Ninja Kids, a więc w czym możemy Ci pomóc?

3. Trenujemy blisko Twojego domu

Lokalizacje naszych treningów znajdziesz w kalendarzu. Aktualnie stawiamy na 5 lokalizacji: Przymorze, Wrzeszcz, Chełm, Osowa i Gdynia Orłowo. Choć zajęcia dla dzieci i dorosłych prowadzimy od lat (Adam ok.6 lat, Jacek ponad dekadę), to w formie usystematyzowanych zajęć przez cały rok niezależnie od pogody zaczęliśmy w listopadzie 2019 roku. Od tamtej pory ewolucja projektu jest nie do opisania w jednym akapicie. To co zmieniło się bardzo mocno, to podejście do lokalizacji zajęć. Mamy ogromny bagaż doświadczenia i rozwinięty warsztat kreatywnego wykorzystania terenu do prowadzenia zajęć sportowych. Potrafimy zrobić kilkanaście przeszkód z jednego płotka i kilkadziesiąt z jednego metra kwadratowego trawnika. Takie podejście pozwala nam robić zajęcia niemalże pod Twoim domem. Zrezygnowaliśmy z prowadzenia zajęć w jednej lokalizacji i robimy je we wskazanych przez naszych klientów kilku lokalizacjach Gdańska i Gdyni. Dzięki tej ewolucji, a może i nawet rewolucji możesz cieszyć się oszczędnością czasu na dojazdach.

4. To więcej niż zwykłe treningi

Możesz zapisać swoje dziecko na piłkę nożną, basen, sztuki walki, tenisa, podnoszenie ciężarów itp. Ba! Nawet zalecamy, aby to robić! Jednak musisz wiedzieć, że w naszych treningach nie chodzi jednak tylko o zwykłe podnoszenie sprawności. Wierzymy, że nasze treningi realnie uczą determinacji, którą definiujemy jako działanie nawet wtedy kiedy 99% osób się poddaje. Jesteśmy autorytetem dla naszych podopiecznych, a więc sami prezentujemy cechy ludzi uczciwych sportowo, dbamy o nasze nawyki żywieniowe, zakazujemy narzekania, uczymy, że jeśli odpowiednio się pracuje to można osiągnąć wszystko czego się zapragnie. W naszym życiu dbamy nie tylko o zdrowie, ale również o finanse, satysfakcję z pracy, swój czas wolny, rozwój osobisty, oraz relacje rodzinne. Taki schemat pozwala nam stawać się coraz bardziej szczęśliwymi ludźmi. Z roku na rok jesteśmy coraz lepsi. Mówią, że „z kim przystajesz, takim się stajesz”. Skoro jesteśmy w pewnym sensie nauczycielami Twojego dziecka, to nie ma dnia, abyśmy mogli pozwolić sobie na brak rozwoju. Wierzymy, że pracując nad formą i zdrowiem Twojego dziecka, kątem oka podchwyci, że aby być szczęśliwym, należy pracować nad wieloma aspektami przez całe życie.

5. Pierwszy trening jest bezpłatny

Rekrutacja nie jest otwarta cały rok, ale wypróbować nasze zajęcia proponujemy bezpłatnie. „Papier wszystko przyjmie”, a nasze zdolności do pisania rosną również z każdym napisanym słowem. Dlatego nie wierz nam na słowo! Dotknij nas! Usłysz nas! Wypróbuj nas na pierwszych bezpłatnych zajęciach. Twoje dziecko prawdę Ci powie. Ale! Możesz się zastanowić, czy stać Cię na te zajęcia. Jeśli masz 120zł miesięcznie na rozwój swojego dziecka, to TAK! Od takiej kwoty zaczynają się karnety, dzięki którym dziecko będzie Ninja nawet 52 h w roku!
PS: jeśli Twoje dziecko ma dzisiaj 6 lat i statystycznie dożyje osiemdziesiątki, to w tym systemie popełni 3838 h treningu (160 dni nieustannego treningu w ciągu życia). Czy jesteś w stanie określić dokąd zaprowadzi Cię takie podejście? Czas może działać na Twoją korzyść i nie-korzyść. Zapraszamy na rekrutację! 

Treningi Ninja Kids

Wybrana opinia z FacebookaZajęcia na które syn nie może się doczekać. Jak tyko się kończą, pyta ile dni do następnych

~Agnieszka K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!