Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

Rekrutacja Ninja Kids

Na tej stronie dowiesz się dokładnie jak wygląda proces dołączenia i zaadaptowania się do drużyny Ninja Kids. Poznasz również podstawy, które ułatwią Ci zrozumieć kwestie związane z rekrutacją. Czy warto zostać tutaj dłużej? Oferujemy jedną bezpłatną wejściówkę na zajęcia Ninja Kids, więc zdecydowanie warto!

Krok 1. Nawiąż z nami kontakt

W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Z doświadczenia naszych klientów możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć „i to wszystko”.

Zostawiając kontakt oddzwaniamy najszybciej jak tylko się da i umawiamy się na pierwszy trening, następnie opowiadamy o płatnościach. Prowadzimy Cię wg prostego schematu, który przedstawiamy w tym artykule, abyśmy szybciej mogli załatwić formalności i skupić się na przedmiocie rozmowy jakim są Treningi Ninja Kids!

Krok 2. Zajrzyj do kalendarza

Zanim oddzwonimy prawdopodobnie zdążysz zajrzeć do kalendarza.

Warto to zrobić, bo jedno z pierwszych pytań, które padnie podczas rozmowy, to „gdzie zapisujemy Twoje dziecko? Kiedy chcecie przyjść?”

Jeśli decyzję podejmiesz przed rozmową, zaoszczędzimy masę czasu, więc tak jak pisaliśmy wyżej, warto to zrobić.

Krok 3. Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza

Pobierz kalendarz na swoje urządzenie mobilne i dodaj wydarzenie oraz przypomnienie:

– pobierz na Androida,
– pobierz na iOS.

Może wydać się to zbędne. Uwierz jednak, że jeśli nie mamy robić czegoś nawykowo, to umysł płata figla nawet najbardziej pamiętliwym ludziom na świecie. Wyobraź sobie sytuację, że przyjeżdża teściowa, młodsze dziecko się przewróciło i rozcięło łokieć, pędzisz na SOR, aby szyć, następnie w pracy pojawia się mega duże wyzwanie, bo nagle kolega poszedł na urlop, a mężowi (żonie) pękł w aucie pasek rozrządu i silnik jest do wymiany…!

Aahgrr! Proza życia, może być różnie! Wcale nie chodzi nam o pisanie czarnych scenariuszy, ale o fakt, że podczas codziennych obowiązków nie ma sensu nakładać na siebie pamiętania o jeszcze kolejnej i jeszcze jednej kolejnej WAŻNEJ SPRAWIE! Wykorzystaj do tego technologię. Niech telefon pamięta za Ciebie o Ninja, a Ty swój stres związany z „mam dużo na głowie” zmniejsz choćby o tę jedną informację!

Gwarantujemy, że urządzenie mobilne nie zapomni Ci przypomnieć 🙂 Warto to zrobić , gdyż pierwszy trening bezpłatny jest jednorazowy. W sytuacji, gdy nie przyjdziesz na umówioną godzinę niestety ta możliwość przepada i następnym razem będzie trzeba nabyć jednorazowe wejście. Choć biorąc pod uwagę wartość naszych zajęć, to nie jest to aż taka tragedia, ale wiadomo „lepiej mieć niż nie mieć”.

Użyj kalendarza. 

Krok 4. Zapoznaj się z naszym informatorem dla rodzica

Wszystko już gotowe! Jesteś umówiony/a na trening! Zapoznaj się teraz z informatorem.

– jak zapłacić,
– jak poruszać się po waszej stronie, aby nie tracić czasu?
– jak wybrać grupę i trafić na trening bez spóźnienia?
– co robić przez godzinę, gdy dziecko trenuje?
– co jeśli moje dziecko ma mniej niż 6 lat lub więcej niż 12 lat? 
– jak zgłosić nieobecność?
– jak odrobić nieobecność?
– jak się ubrać?
– jak zwiększyć częstotliwość treningów?
– jak zdobywać shuriken’y?
– jak przyznawane są rabaty?
– jakie są konsekwencje nieprzestrzegania Kodeksu Ninja?

Jeśli masz ogarnięte pierwsze 3 punkty, to warto poświęcić czas na ten informator, aby uniknąć wielu niedomówień. Wszystkie zasady wypracowaliśmy przez lata i funkcjonują one fantastycznie, lecz jeśli czegoś jeszcze Ci brakuje, pamiętaj, że jesteśmy otwarci na rozmowę! Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby zadać na pytanie.

Krok 5. Świeć przykładem

Jesteś pierwszą osobą, którą naśladuje Twoje dziecko! W przyszłości jego moralność, duchowość, zaangażowanie, podejście do kariery i wiele innych cech będzie kopią lub anty-kopią Twoich zachowań, cech charakteru itp. Najwięcej uczymy się przez obserwację i ciekawość świata (doświadczanie). Pewnie znasz podejście „dziecko decyduje co wybiera, a rodzic decyduje w jakim asortymencie to dziecko ma możliwość przebierać”.

Jeśli jesteś osobą aktywną, dbającą o swoje nawyki żywieniowe i budujesz strategie na skuteczne radzenie sobie ze stresem na przykład wyładowując wszystko co złe w Tobie na worku treningowym, to jest szansa, że dziecko też to wybierze! Oczywiście jest ryzyko, że stanie się „anty-kopią” Ciebie, wtedy jest problem, bo obrazi się na sport na wieki wieków! 

Możesz więc zdecydować, że masz gdzieś to całe zdrowe podejście do życia, lecz wtedy ryzykujesz podwójnie! Raz, że dziecko może to idealnie skopiować, a dwa, przecież wtedy kiedy się zakochałeś/aś musiałeś/aś być atrakcyjny dla tej drugiej osoby. Myślisz, że z upływem lat ta atrakcyjność (sprawność w naszym rozumieniu), jest mniej ważnym aspektem w rodzinie?

Na aktywności fizycznej możesz tylko skorzystać

PS: powyższy wywód to subiektywne podejście do roli „świecenia przykładem” w kontekście rozwoju dziecka i nie jest to porada psychologiczna. Proponujemy zatem podejść do tego z przymrużeniem oka, a całkiem poważnie skupić się na aktywności fizycznej, bo co do tego jesteśmy pewni! Polepszy ona Twoje życie, nawet jeśli twierdzisz, „nic mi w życiu nie potrzeba…: xD 

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia na zajęciach! 

Treningi Ninja Kids

Wybrana opinia z FacebookaZajęcia na które syn nie może się doczekać. Jak tyko się kończą, pyta ile dni do następnych

~Agnieszka K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!