Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

Dla Rodzica

To miejsce to idealny poradnik zawierający spis treści, dzięki czemu bez zbędnego tracenia czasu znajdziesz informacje, które interesują Cię najbardziej.

Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz to polecamy zaparzyć dobry kubek herbaty lub kawy i przestudiować całe materiały. Dzięki temu nic Cię u nas nie zaskoczy, a przynajmniej nic nie wywoła negatywnych emocji.

A więc kawka i miłej lektury : ).

Spis treści

FAQ

Jeśli nie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania skorzystaj z formularza kontaktowego

Podstawa: leginsy sportowe, spodenki sportowe, długie skarpetki, buty trailowe, longsleeve, komin, rękawiczki robocze, czapka
Zima: kurtka sportowa + ciepła kurtka i dresy po treningu
Lato: krótka koszulka sportowa + spodenki + czapka z daszkiem
Deszcz: Kurtka przeciwdeszczowa do biegania (ortalion) 
Ciuchy na zmianę: kluczowa sprawa to przebrać mokre rzeczy po treningu. Skarpetki, buty i rękawiczki to najczęściej przemoczone miejsca. 

Wejdź w zakładkę kalendarz i kliknij w lokalizację która Cię interesuje. Przeniesie Cię do map google, dzięki czemu nie będziesz błądzić. Na pierwsze zajęcia przyjedź wcześniej, bo wiadomo jak jest (korki, szukanie miejsca parkingowego, bo akurat więcej ludzi zaparkowało itp. wiesz o co chodzi). 

Lokalizacje naszych zajęć wybieramy tak, aby w pobliżu była jakaś galeria, lub inne placówki. Dzięki temu możesz skoczyć na kawę (pogadać z innymi rodzicami) lub załatwić inne ważne sprawy przy okazji. Jako trenerzy zachęcamy jednak do zabrania ze sobą stroju sportowego i spędzenia tej godziny aktywnie, aby pokazać dziecku, że też się w to angażujecie. W taki sposób można wyciągnąć maksimum możliwości z naszych zajęć. 

Shuriken’y to tokeny zdobywane za zaangażowanie i systematyczne uprawianie sportu. Zasady opisane są na stronie z Shuriken’ami.

Napisz do nas wiadomość, że chcesz chodzić na zajęcia więcej niż jeden raz w tygodniu za pomocą formularza kontaktowego.

Planujemy otworzenie takich grup. Aktualnie zdobywamy doświadczenie w przedszkolach od blisko jednego roku. Gdy opracujemy schematy pracy w grupach poza placówkami oświatowymi, ruszymy z zajęciami. Może czytasz to w momencie, gdy to się już dzieje, lub nadejdzie w bliskim czasie. Napisz do nas i zapytaj poprzez formularz kontaktowy.

Dzieci powyżej 12 roku życia często są w stanie poszukiwania swojej ścieżki życiowej, dlatego dużo lepiej pracuje się z nimi indywidualnie niż w grupie. Można dzięki temu szybko docierać do ich indywidualnych potrzeb, lepiej ich rozumieć, dowiedzieć się co ich motywuje i tym samym przez przypadek nie zrazić do sportu. 

„Dyscyplina to wybór pomiędzy tym czego chcesz, a tym czego chcesz najbardziej” Abraham Lincoln

W naszej grupie ustaliliśmy zasady, które usprawniają funkcjonowanie podczas jednej godziny treningu. Zasady uczą dyscypliny, podejmowania trudnych wyzwań oraz konsekwentnego działania. Jeśli najbardziej chcesz być osobą, która uosabia te cechy, to trzeba zaakceptować wszystkie zasady, jeśli wystarcza Ci to co masz, to odmówimy możliwości uczestniczenia w zajęciach. 

1. Załóż konto, a hasło i login zapisz na kartce i schowaj np: pod obudowę telefonu. Ten sposób pozwoli Ci zapamiętać hasła gdy będziesz płacić za zajęcia. Warto się zalogować, bo dzięki temu nie będziesz musieć uzupełniać swoich danych przy zakupie za każdym razem. (w rok zaoszczędzisz conajmniej 60 minut czasu i dużo nerwów),,
2. Najważniejsze zakładki, których będziesz używać to:
– sklep
– kalendarz
– zgłoś nieobecność

Poprzeglądaj je.

3. Zapisz naszą stronę do ulubionych zakładek, aby wchodzić na nią na klik

Nigdy byśmy nie chcieli „rabatować jakości” naszych usług, dlatego też nie stosujemy polityki „rabatowania wielosztuków”. 
Jesteśmy wręcz przekonani, że nasze  usługi mogłyby kosztować nawet 10 razy więcej niż aktualnie, czyli  1200 zł miesięcznie, a nie 120 zł, to i tak w długiej perspektywie inwestycja zwróciłaby się z nawiązką. Inwestycja w rozwój dziecka jak każda inwestycja NIE JEST pozbawiona ryzyka, ale BEZ WĄTPIENIA jest to inwestycja o bardzo niskim ryzyku utraty kapitału w długim terminie, a z dużym prawdopodobieństwem zwróci się po stokroć.
Prócz aktywności fizycznej uczymy Twoje dziecko, aby było zawsze ponadprzeciętne, a jak z samej definicji „przeciętności” wynika, że nie każdy może być ponadprzeciętny. Inwestując w swoje dziecko i nakładając mu dyscyplinę oraz obowiązki jest szansa, że będzie w ponadprzeciętnej stronie muru. Taka wizja jest bezcenna i z tej przyczyny niechętnie rozmawiamy o rabatach, a bardzo chętnie o możliwościach zwiększenia zaangażowania u dzieci, aby inwestycja była odpowiednio zadbana.

Treningi Ninja Kids

Wybrana opinia z FacebookaZajęcia na które syn nie może się doczekać. Jak tyko się kończą, pyta ile dni do następnych

~Agnieszka K.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!