Sportplay.pl

Sklep z ubraniami Ninja Kids

ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI

GDAŃSK - PRZYMORZE

Treningi sportowe dla dzieci na świeżym powietrzu w Twojej dzielnicy​

Zajęcia sportowe dla dzieci z dzielnicy Gdańsk – Przymorze to idealny sposób na sportową aktywność dziecka, ponieważ nie tracisz czasu na dojazdy. Jesteśmy za przysłowiowym płotem, bo cenimy Twój czas.

Gdańsk Przymorze, Park Ronalda Reagana, Kraina Zabawy, miejsce zbiórki Ninja Kids.

Kilka propozycji co mogą robić rodzice podczas treningu sportowego Ninja Kids w Gdańsku – Przymorzu?

Po pierwsze umówić się z innymi rodzicami na swoją aktywność fizyczną.
Po drugie pójść coś zjeść (do 20 minut spacerkiem w jedną stronę)

Po trzecie załatwić inne ważne sprawy (do 20 minut spacerkiem w jedną stronę):
Zajęcia dla dzieci w Gdańsk Chełm trwają 60 minut, dlatego pamiętaj, aby dobrze oszacować czas swoich planów.

  • Zakupy. w pobliżu znajduje się Biedronka, TESCO, E.Leclerc, Decathlon Gdańsk Przymorze, Galeria Przymorze i inne sklepy z ciuchami oraz akcesoriami,
  • Usługi. W tym celu polecamy Galerię Przymorze, gdyż znajdziesz w nim katalog usług z kategorii zdrowie i uroda, jedzenie oraz inne
  • Inne. W pobliżu znajdziesz stacje paliw, siłownię, lekarzy, różnej restauracje, Molo w Brzeźnie, piękny Park Reagana oraz inne lokalizacje.

Możliwe, że nie opisaliśmy wszystkich miejsc wartych uwagi, ponieważ mieszkamy w innej dzielnicy. Jeśli znasz Przymorze lepiej od nas i znasz godne polecenia miejsca to napisz do nas.

Gdańsk Park Reagana Kraina Zabawy wieża

Dlaczego warto wybrać zajęcia sportowe dla Dzieci w Gdańsku – Przymorzu?

Idealna infrastruktura pod trening Ninja Kids,

Zajęcia dla dzieci za płotem,

Trenerzy pełni pasji i zaangażowania,

Rozbudowana sieć usług w okolicy,

Czas wolny dla rodzica,

Zajęcia przez cały rok.

Opinie innych rodziców o naszych zajęciach sportowych:

Ewelina Wenta, opinia google moja firma:Chłopaki Adam i Jacek prowadzą genialne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciaków (i dorosłych). Mają świetne podejście do dzieci, potrafią odpowiednio zmotywować i zachęcić młodych do aktywności. Mój syn był również na letnim obozie z Chłopakami i wrócił bardzo zadowolony, pełen wrażeń i chętny na kolejny wyjazd 👍 Oby jak najwięcej było trenerów z taką pasją i zaangażowaniem! Polecam wszystkim!!

Monika Leśniak, opinia google moja firma: „Po roku uczęszczania syna mogę powiedzieć że to najlepsze zajęcia sportowe prowadzone przez najbardziej zwariowanych i najfajniejszych trenerów z jakimi miałam do czynienia , kondycja i odporność rośnie z każdymi zajęciami, dzięki Jackowi i Adamowi dziecko zalicza bezproblemowo wszystkie biegi typu FORMOZA czy RUNMAGEDDON a dodatkowo rodzic patrząc na to jak dziecko biega też się nieco zaktywizował czyli 2w1 :)))”

Więcej opinii możesz znaleźć na naszym profilu firmowym Ninja Kids, na naszym facebooku sportplay.pl lub we wpisie, w którym postaraliśmy się pozbierać opinie o naszych inicjatywach zewsząd (artykuł z opiniami klientów). 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 razy!

Ale to żaden pech!

Wiemy jak unikać pecha robiąc odpowiednie rzeczy! Zapisując się poniżej otrzymasz 7 tajemnic, dzięki którym nie przytyjesz. A jeśli tak się stanie, to jest to szczęście, a nie pech! Pobierz i sprawdź za darmo!